Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Roronoa Zoro

Midas modasını kim çıkardı kim adam tf yerine midasla üst koridorna nc dolaşıyor altta bizi yellendiriyorlar. Niye gelmiyorsun diyorsun ne idüğü belirsiz alfabeleriyle cevap veriyor ya o an verseler öldürürüm o çocuğu.
Bizim 2 taraf göçmüş, adam jungle atıyordu midasla, aynı kişi olabilir mi acaba? :D

Her oyunda rus olması neyin suçu olabilir ki acaba ne günah işledim. Feed'lemedim ki ben hiç. Creep'lere ulti atmıyorum ki kuryeyi uçurma süresi dolar dolmaz alırdım. Stacklerini bloklar rune'larını kırardım clinkz kuleyi tarumar ederkene deny yapar akıl alırdım. Karşı takım bile zevk alırdı. Yinede her oyunda en az 2 en az.
Her rus kötü değil ya usta bak bunu attığım yaklaşık 2000 oyuna rağmen söylüyorum :D Ha der misin zamanında çıldırıp laptopu mouse'ı yerden yere atmadın mı attım ama cidden iq seviyesinden şüpheli olduğum adamlardı bunlar :D Sıkıntı şundan kaynaklı adamlar rus ama ingilizce bir kelime bilmeden ingilizce dil seçeneğinde arayıp rusça konuşup duruyorlar :D Yoksa mesela geçen gün bir rus arkadaş benim oyun stilimi beğenip eklemiş bugün 2 tane oyun attım bir ben 4 rus ve gayet de güzel oyunlardı herkes ne yapacağını biliyordu önemli olan iletişim halinde olan ruslara veya türklere veya vs vs denk gelmek yoksa haklısın kendimden biliyorum kaç kere bu laptop elimde kaldı :D

Her rus kötü değil ya usta bak bunu attığım yaklaşık 2000 oyuna rağmen söylüyorum :D Ha der misin zamanında çıldırıp laptopu mouse'ı yerden yere atmadın mı attım ama cidden iq seviyesinden şüpheli olduğum adamlardı bunlar :D Sıkıntı şundan kaynaklı adamlar rus ama ingilizce bir kelime bilmeden ingilizce dil seçeneğinde arayıp rusça konuşup duruyorlar :D Yoksa mesela geçen gün bir rus arkadaş benim oyun stilimi beğenip eklemiş bugün 2 tane oyun attım bir ben 4 rus ve gayet de güzel oyunlardı herkes ne yapacağını biliyordu önemli olan iletişim halinde olan ruslara veya türklere veya vs vs denk gelmek yoksa haklısın kendimden biliyorum kaç kere bu laptop elimde kaldı :D
Benim arkadaş listesinde 2 rus var 2-3 te ukraynalı polonlayı vs. Rus olanlarla bir oyun atıyoruz kaybettiğimizi hatırlamıyorum. En son 3 global çektik ben zeus bu invo diğeride sanırım aganimli gyroydu. Kombata girmeden 3 adam alıyorduk acayip zevkli geçiyor oyunlar. Ancak rus diye söylediklerimi zaten anladın sen en son dün adam doom pickledi bana rastgelede puck geldi. Jungle dedi gitti 6 olduktan sonra insan gank atmaz mı ya ben zeusa midde yenildim feedlemedim ama. Ula 6 sın bi gel ulti atta kill al lothar yapıp canı az olanları takip edip ulti atıyordu ya.

Ya beyler pc'ye format attım Dota2 oynarken her oyunda 2-3 saniyelik donmalar oluyor. Sizde de var mı böyle bir sorun, ya da çözümü nedir ?

Oyunu öğretecek yardımsever forum üyeleri aranıyor :D
Genel hatlarıyla anlatılabilir ama öğrenmek için kişinin kendisinin bayağı bir pratik yapması gerek :D Benim tüm mekanizmalarını öğrenmem- ki arada hala gelen updatelerden kaçırdıklarım var - lise 1'deyken tüm yazımı almıştı :D

Roronoa Zoro

Oyunu öğretecek yardımsever forum üyeleri aranıyor :D
2005'den beri w3, 2007'den beri dota oynuyorum, hala tam öğrenemedim, bayağı sıkıntılı dota.
Sürekli gelişen bir mekanizması var, tek bir itemdeki veya herodaki değişiklik, bütün oynu tamamiyle etkiliyor, butterfly effect'in tanımı dota.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık