Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Sanırsam yok :D Ben açtım bir kere bana da düştü ikinci 5 level sonrası.Arkadaş 2.sini de açmış bir daha düşmüş :D Sıkıntı ne usta ne güzel en az rare item geliyor aç aç dur.Zaten level atlayınca gelen commonlara ana avrat sövesim var :D
10 kez açtım heralde hızımı alamadım :D hala var 5 seviye sonra tekrar açılacak. Bu arada sana beraber oyun atarız demiştim 1 saat kadar önce attım reflekslerim baya yavaşlamış bi kaç antrenman yaptıktan sonra daha doğrusu kendime güvenimi kazandıktan sonra birlikte oynayabiliriz.

10 kez açtım heralde hızımı alamadım :D hala var 5 seviye sonra tekrar açılacak. Bu arada sana beraber oyun atarız demiştim 1 saat kadar önce attım reflekslerim baya yavaşlamış bi kaç antrenman yaptıktan sonra daha doğrusu kendime güvenimi kazandıktan sonra birlikte oynayabiliriz.
Fark etmez usta kazansak da kaybetsek de :D Ben alışığım kaybetmeye zaten takma bunları hiç :D

[video=youtube;f939YehXOsA]http://www.youtube.com/watch?v=f939YehXOsA[/video]
Bu seriye bakmanızı tavsiye ederim çok eğlenceli :D

Rus kardeşlerimle bir oyun kazanmışız böyle keyif aldığım oyun fazla hatırlamıyorum ya.. İşte bu dünya barışı,kardeşlik bütün ruslar troll değil beyler nefret zincirini kıralım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık