Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Roronoa Zoro

Zamanında Fatih'e Miracle, Arteezy falan derken "onlar da adam mı, şu şu şu bin basar onlara" diyordu. Nerede o bin basanlar? Finalde göremiyorum onları.

Beyler bu reborn beta ya geçtikten sonra benim oyun donmayaı basladı. Ne yaptım ettim sorun hallolmadı. 3 aydır oynamıyorum nerdeyse. Oyuna giriyorum ozellikler teamfight larda donuyor ve 30dan geriye sayıp oyundan düşüyor. Yardımcı olabilecek var mı ?

Zamanında Fatih'e Miracle, Arteezy falan derken "onlar da adam mı, şu şu şu bin basar onlara" diyordu. Nerede o bin basanlar? Finalde göremiyorum onları.
ASHIDOAIOSDHA O muhabbet tam olarak öyle değil ama farklı bir şeyden örnek vereyim benim en sevdiğim ve beğendiğim futbolcu Ronaldo ama şuan 39 yaşında emekli ve hiç bir finale katılamıyor. 2-3 yıl sonra bu isimlerinde esamesi okunmayacak ez gl next m8.

Edit: Arteezy gittiği her takımı mahvediyor. Eg'den gitti Eg iki şampiyona kazandı 10 milyon filan kaldırdı. Secret kuruldu gitti secret'ın gram başarısı yoktu. Secrettan gitti EG'ye geldi Eg yarı finalde elendi, Secret final oynadı ahahaha. Hatta lower bracketta da kaybettiler ek olarak elemelerde vega ve CDEC ile karşılaştılar, diğer takımlar ise EHOME,Vici,VP gibi zorlu takımlarla oynadılar.

Son düzenleme:

Roronoa Zoro

@Roo
E hadi Arteezy looserın teki, ya Miracle, W33haa? Ayrıca Ronaldo'nun adı hala anılıyor futbol tarihinde.
Bakıyorum da muhabbeti değiştirmeye çalışıyorsun, ben sana gayet aktif oyuncuları sormuştum zehahahah.

@Roo
E hadi Arteezy looserın teki, ya Miracle, W33haa? Ayrıca Ronaldo'nun adı hala anılıyor futbol tarihinde.
Bakıyorum da muhabbeti değiştirmeye çalışıyorsun, ben sana gayet aktif oyuncuları sormuştum zehahahah.
w33haa'ya laf etmedim hiç bir zaman arteezzy loserin trolün 2 numarasıdır bir numarada envy'dir. Ayrıca anılmakla ne alakası var yarın sen dotanın pro oyuncularından bahsederken eskileri şimdikilerden daha çok yaad edersin. Benim bahsettiğim oyuncularıda söylede bakalım kimi kiminle ezmişim öğrenilsin. Tek taraflı bir savunma olmasın değil mi nihaha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık