Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
aldığın fps miktarını takip et oyun boyunca, aşırı düşüyorsa oyundan atabilir. Yok düşmüyorsa daha bilgili olan bir foruma konu açarsın.

Ben de bugün başladım oyuna. İlk Molphrite mi ne onu aldım çok zor geldi oynayamadım. Deli gibi mana yiyor. Hiç kimseyi alamadan bitti. 2. oyun warlock aldım en başlarda biraz bu oyun iyi geçecek gibi hissettim ama bunda da direk eridim gittim tüm maçlarda. 3. oyunumda Sniper aldım ilk killimi bu maçta aldım :D. Kolay heroymuş gerçekten tam acemiler için. Menzili çok fazla rahat rahat indir. Oyunun ortasındayken steam'e giriş yapılamadı hatası veriyor oyundan atıyor. Ama yeniden bağlan deyince direk giriyor oyuna. Tekrar atıyor 1-2dk sonra. İlk iki oyunda olmadı son oyunda oldu neden anlamadım.

Steam'i silip kursam oyuna bir şey olmaz, değil mi?

Düzen: Steam'i sildim oyun da silindi ama sonra baktım klasör hala duruyor C'de. 5gb falan steam klasörü. Heralde dota bunun içinde diye aradım buldum. Tekrar kurunca steamin içine aldığım yere attım gördü oyunu. Açıldı tekrardan bakalım ne olacak?

Bilgisayarımı değiştirince rahat rahat oynadim 3-4 gündür oynuyorum orta botlar'da Suraad Tanrıyı bile aştı biri şunu gebertsin çıkardım Viper ile egom kabardı :D Her gece arkadaşımla atıyoruz çabuk alıştım diyebilirim daha önce hiç bu tarz oynamamış sayılırım. Ama çok sevdim oynamaya başlınca Lol'u de merak etmiyor değilim ama Dota'da akmayı planlıyorum şu anda Doom diye bir karakter ilgimi çekiyor onunla oynayacağım gece :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık