Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

İlk başlarda meyve olarak düşünüyordum ama, şu kesme olayı işi karıştırıyor. Kuklacılıkla kesmenin ne alakası var ? Bence ip kullanıyor
Oars 2 dev kalıbında dediler nasıl yaptığını görmeden bacağını kesmiş iple kesilcek gibi bir şey değil bence
Doflamingo'nun seviye mevzusu Bebek 5 denen kız PH'a gelince açıklığa kavuşacak bence. Bu kız Monster Trio'yu zorlayacak ve biz de ''Vaaayy be, Dof.un hiç tınlamadığı kızın bizimkilere yaptığına bak, bu adam kesin amiral/yonkou seviyesi..'' gibi şeyler söyleyecez...:))
Katılıyorum bence Kuma Dof amiral seviyesinde Mihawk yonkou seviyesinde
Bana göre amiral bile değil ama Oda abartmayı seviyor işte güç mevzusunda..
E biraz abartıcakki güç farkları olacak güçlülerle güçsüzlerin. Sanki sadece Dof'un gücü abartılmış WB Shanks Rayleigh Garp vs...

İp gucunu birisi demisti eskiden (belki sensindir belkide bu site bile degildir hatirlamiyorum)
cok mantikli gelmisti ama bana soyle geliyorki kendisine arc ayrilmaz cunku Luffy le teke tekte Luffy nin hic sansı yok gibi
Ben demiştim ip gücünü.Hala da arkasındayım.Kukla ustası gibi bir şey işte.İnsanları kukla gibi hareket ettirip istediğini yaptırabiliyor.Ayrıca zararda verebiliyor.Benim düşüncem böyle

Roronoa Zoro

Mihawk yonkou seviyesinde olsaydı, eğittiği Zoro Amiral seviyesinde olurdu..... Neyse akşam akşam iyi kahkaha attım.

İp sınavını iyi yakalamışsın. İplerle bu kadar rahat oynatması hakkaten enteresan, diğer yandan ip değil irade desek, kesme olayı olmaması gerekiyor. Bakalım nasıl bağlayacak Oda.
Yine de kesme olayının göründüğü/algılandığı kadar rahat olmayacağına eminim, önüne gelenin orasını burasını karşı koyulamadan kesebiliyorsa hakkaten uçuk bir gücü çıkar pembe şaklabanın. Doflamingo'nun sona saklanması ve böyle bir organizasyona sahip olması onu ayrı bir yere koyuyor, ama yinede shichibukailar arasında büyük güç farkları çıkacağını düşünmüyorum. Çıkanıda damgalayıp postaladılar (Moria) onu bile beceremediler gerçi.

Bence iple falan kontrol etmiyor. Cunku kontrol edilen kisiler ne oldugunu anlayamiyor, eger bir tarafindan iple veya telle cekistiriliyor olsalar farkederdi insanlar :)
Sanada hak veriyorum. Yani iple kontrol için çok rahat gerçekleştiriyor sanki. Ama öbür türlü kesme olayına mantıklı bir açıklama olmayacak gibi.

yonkou adam egitince amiral seviyesinde olsa beyazsakalın adamları amiral karşısında ezilmezdi
Beyazsakal kime eğitim verdi ben kaçırdım ? Shanks Beckman'a, Roger'da Rayleigh'e ders verdi kabul edicez sanırım.

Monkey :D Luffy

luffy nin nasıl sopalayacağını merak ettiğim adam gene ne ızdıraplar bekliyor luffy i acaba

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık