Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

houshoku haki kullanıcısı olması hariç nerdeyse herşeyi bilmişim o kadarıda aklımdan bile geçmedi :D

üstteki resimdeki çizim ve el şekli,ayrıca kukla için kullandıgı ipler.ve alttada smokerın üstünde elinin şekli ve kesmek için ip kullanabilmesi, bence çok makul duruma geldi.meyve gücünün adıda; hina hina no mi veya himo himo no mi bekliyorum ;)

optimistic

@dragon dediğin gayet mantıklı ama uçma olayına ne diyeceksin spiderman gibi mi diyosun?

@dragon dediğin gayet mantıklı ama uçma olayına ne diyeceksin spiderman gibi mi diyosun?
torikoda sunny var.saclarının özelligi sayesinde havada gidebiliyor onları yere koyarak,ayrıca su üstündede gidebiliyor.muhtemelen doflamingonun yetenegide ona meyve gücü sayesinde havada gitme saglıyacak.nasıl baglıyacagına dair kesin kanıt yok.cünkü konuyu acarken gücü hakkında elde veri vardı.havada ucması için hiç bir sey yok.e.odanın fantezisine kaldı.derki ipler havadaki moleküllere bile tututanabiliyor.yani örümcek adamın havada giden versiyonudur.veya geppoyu geliştirmiştir.sadece ayaklan degil meyve gücünü kullanrakta öyle ilerliyordur.en olmadı ters köse yapar,hiç bilmedigimiz farklı bir teknik cıkar.ama anladıgım kadarıyla havada giderkende aynı el işaretlerini yapıyor.o yüzden ilk olasılık daha yüksek ;)

bu manga sayfasına bakarsan, özelliklede ellerinin şekline muhtemel meyve gücüyle hareket ediyor havada.yada kombine ediyor geppo artı meyve gücü ;)

optimistic

evet ben de farketmiştim o yüzden sormuştum nasıl açıklıyacaksın diye zaten
ama dediğin gibi Oda'nın fantezisine kalmış
şu durumdan istediğin özelliği çıkarabilirsin

Burada bahsettiği "Gökyolu" şeytan meyvesi gücüyle daha önceden Dressrosa ve Punk Hazard arasında yaptığı bir yol olabilir bir kere seyahat ettiği bir yere daha sonra meyve gücüyle gidebilme yeteneği de olabilir belki, başka ne olabilir ki bu "Gök Yolu" :hmm:

Burada bahsettiği "Gökyolu" şeytan meyvesi gücüyle daha önceden Dressrosa ve Punk Hazard arasında yaptığı bir yol olabilir bir kere seyahat ettiği bir yere daha sonra meyve gücüyle gidebilme yeteneği de olabilir belki, başka ne olabilir ki bu "Gök Yolu" :hmm:
o konuda adadan adaya ip olacagı,yada uygun rüzgarla havada yetenegiyle gidebilecegi teorileri var su an.hala muamma yani.

birde one piece oyun kartlarında yetenegi marionette diye yazılmıs yani buda kukla ustalıgı oluyor.yani yüzde yüz demeyim amay,üzde 90 kukla ustası ve iplerle kontrol ediyor insanları,aynı iplerlede saldırıyor gözüküyor ;)

dediğinin olabilme ihtimali var. bakalım ph den ayrılıken aynı yolu mu kullanacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık