Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 95 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    372
Mingo'nun kötü olduğunu düşünen tek kişi Rosi'dir :d Benim gözümde başarısız bir adamdan başkası değil. Sorsan yeraltı dünyasının zincirleri elindeydi ancak bir çaylağın gazabından kurtulamadı. Büyütüldüğü kadar değil.
Shonen seri okuyorsun farkındasın değil mi ? Hem de ana karakter Goku gibi bir anda patlayıp sınırsız güç çıkartan birisi.

Madem kardeşini öldürecek kadar kötü bir adamdı, istikrarlı bir şekilde devam edip villainliğini konuştursaydı da biz de okusaydık, o zaman favori karakterimi öldürmüş olmasına yine kızardım ama bu kadar kızmazdım. Kalitesiz villain gözüyle bakıyorum kendisine ve değişmeyecek. Ben doflamingonun karakter gelişimini bir türlü anlayamadım, sebepleri mantıklı gelmedi. Özellikle çocukluk kısmını. Böyle düşünmemin sebeplerinden biri bu olaiblir.
Ne yapmasını bekliyordun başka ? Yani yaptığı kötülüklerden hangisi seni tatmin etmedi ? Şimdi saysak buradan baya bir yol olur.Wano'daki Smile dramında da payı oldukça büyük.Sen diyorsun kalitesiz villain.Çok kalitesiz olduğu için olsa gerek Kuzan en büyük " kötülük " tehlikesi olarak donanmaya onu işaret ediyor değil mi ?

Neyse şimdiden yazayım bunun üstüne.O konuda haklı olmakla birlikte şunları söyleyeceğim.Eğer yeterince tepki çekip nefret uyandırdıysa kötü karakter zaten başarılı olmuş demektir.Arkasında dandik bir imaj çalışması yoktur yani.Yazar kötü karakter ne kadar başarılıysa serinin de o kadar başarılı olacağını bildiği için Doflamingo ve Dressrosa arca geniş zaman ayırıp uzunca işledi.
Bu önermeyle dandik oluyor işte.
Adam nefretten çok hayranlık uyandırdı. Adamın forumdaki tek haterı benim. :hhh:

Bu önermeyle dandik oluyor işte.
Adam nefretten çok hayranlık uyandırdı. Adamın forumdaki tek haterı benim. :hhh:
Hayran olanlar ya bizim gibi kötü karakter sevenler yada çizilen portre konusunda hakkını verenler.Tek olduğuna emin misin hiç sanmıyorum keşke öyle olsan.Zaten düz kötü karakter yazmadı Oda biraz grilikte kattı.İşte Law’da kendini görmesi falan bundandı.Empati yaptırmasa zaten intikam hikayesi olmayacaktı.Koca ana,Kaido gibi karakterlere kaliteli villain deniyorsa ben Doffy’e dandik denilmesine razıyım.Roger alfa muhabbetine dönüyor çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık