Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Sabo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    160
Nasıl aralarında bu kadar oy farkı olabilirim anlayamıyorum. Tamam iki taraftan biri önde olabilir ki şu durumda Dof'a oylayan ben bile Sabo'nun bir kaç oyla önde olmasını kabul edebilirim ama ikiye katlayacak oy farkı olmaması gerek.

Law'ın Dof karşısında tek işe yarar taktiği, bi zahmet bu yaptığıyla başarılı olsun adam da iyice balon çıkmasın diye Oda'nın Dof'u oyalayadığı durum.
Sana dedik Sabo ezcek ankette diye :( Daha açmadan. Gyj bile biliyordu ne sonuç çıkçağını.

Nasıl aralarında bu kadar oy farkı olabilirim anlayamıyorum. Tamam iki taraftan biri önde olabilir ki şu durumda Dof'a oylayan ben bile Sabo'nun bir kaç oyla önde olmasını kabul edebilirim ama ikiye katlayacak oy farkı olmaması gerek.

Law'ın Dof karşısında tek işe yarar taktiği, bi zahmet bu yaptığıyla başarılı olsun adam da iyice balon çıkmasın diye Oda'nın Dof'u oyalayadığı durum.
Ben oy kullanmamışım bile, kim bilir daha kullanmayan kaç kişi var :D

Ne Fuji ne Sabo Dofa hiç elini sürmedi. Çünkü gerek kalmadı.

Dof her şekil düşecekti. Dragon, Saboyu. Akainu, Fujitarayı yollamış ''gidin şurayı halledin gelin'' diye. Fuji ters bir durumda direkt indirmeye gönderiliyor. Saboya ''git kafa kafaya giriş gel'' dediklerini sanmıyorum ama o da ters bir durumda bunu yapabilecek bir adam ki onu yolluyorlar. Taraflar Dofla vs yi bırak adadaki bütün organizasyona ve tayfaya karşı yollanıyor yani. Hani 2 organizasyonunda oraya Dofta posta yemeye adam gönderdiğini düşünen varsa dicek bişi yok.
Luffy indirmese Fuji dalacaktı işte Doff a.

Akainu Fujiyi Law Luffy ve Doff u al gel diye yolladı.Dragon Saboyu ise git silah kacakciligini arastir diye.Bu iş için 2. Adamı yolluyor Dragon.Ters bir durumda neler olacağını biliyor olmalı Dragon.

Doff öyle çoluk çocuğun indirebileceği biri değil.Luffy bile ana karakter olmasına ve saçma sapan P-up a rağmen kafa kafaya yendi.Ölmek üzere olan bir adamın Kkg vurmasına değinmiyorum bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık