Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Sabo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    160
Sanki bana Dof Crackerdan ve Jozudan daha üstün gibi bir izlenim bıraktı. Yani adam çok rahat Yonkou commandre olabilecek seviyede. Hatta sağ kol değilde 2. adamı olabilir bence bir Yonkounun. Sabo ise Dragonun sağ kolu. Ya bilemiyorum Sabo sanki mevki ve güç olarak daha önde gibi fakat Dof reyize saygımdan ötürü oy ona. Bu vs cidden uzun sürer bu arada.

Jozu konusu hakkında benim görüşlerim...

Dof`un Jozuyu yakalaması k.hakinin sürekli aktif olmamasıyla alakalı.

K.haki sürekli açık olan bir şey değil kişi kendi istediğinde kullanıyor.
Gelen tehditi anlamak ise sakki denen şey ile yani öldürme gücü ile alakalı.
Biri sana saldırınca belli bir miktar öldürme arzusu ortaya çıkıyor ve bunu hissedip ya k.haki açıyorsun yada saldırıyı gördüysem kaçıyorsun.

Dofinin kontrol iplerinde ise kuvvetle muhtemel sakki yok çünkü öldürme niyeti olmayan bir saldırı.
Kontrol etmeye odaklı bundan dolayı Jozu gafil avlanıyor.

Ama o durumda Dofinin Jozuya zarar verebileceğini sanmıyorum elmastan dolayı o yüzden de saldı zaten.

Bunum dışında pek bir şeyi yok zaten. Adadaki hayvanların bile dayandığı g4 ile oradan oraya uçtu.

g4 Luffy`nin Cracker karşısında yenilgisinide gördük.
Nami adamın en önemli özelliği olan pisküvilerin sertliğini yumuşattı ama Luffy yenemedi.

Dofi bu gösterdikleriyle Vista ayarıdır.

Sabo rütbesi gereği direk Jozu dedim zaten adam gibi 2 bölüm gözüktü yarısı amiral ile dövüştü.

Dof ise 200 bölüm hazırlık ve ona özel arc yapıldı anca amiral ile laf dalaşı yaptı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık