Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Magellan

Hangisi daha güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    172
Basit mantık olarak İvankov cayır cayır haki biliyordu ama hiçbir zaman Magellan'a denk olmadı hatta yenildiği bir savaş da olması lazım. İvankov bakışıyla Pxlere tek atan bir karakter. Üstelik İmpel Down'u yıllarca kusursuza yakın koruyan meyvesi aşırı uygun bir kişiden bahsediyoruz. Hele ki şu yeni dünyada herkeste haki çıkmasından sonra Mangellan'da olmaması saçmalık olur. Daha önce yazdığım gibi Magellan ilk ortaya çıktığında Oda'nın kafasında hakiyi bugünkü olduğu şekilde tasarladığını düşünmüyorum.

Kokanın zehir karşısındaki tutumu ne denli olur onu kestiremiyorum.Lavı durduran koka veya b.haki ne ise artık zehir karşısında da mutlak koruma sağlar mı.Sağlar ise zaten Magellan gidip çoluk çocuğu kovalasın.Doffy kuklasını yollasa anca denk olurlar.

Bir de Id de bizimkileri kovalamasına çok anlam yüklenmiş.Orada bir logia olan Crocodile var.O saldırı crocoya işlemez.Bunun aksine Croco gayette Magellana hasar verebilir.

Kokanın zehir karşısındaki tutumu ne denli olur onu kestiremiyorum.Lavı durduran koka veya b.haki ne ise artık zehir karşısında da mutlak koruma sağlar mı.Sağlar ise zaten Magellan gidip çoluk çocuğu kovalasın.Doffy kuklasını yollasa anca denk olurlar.

Bir de Id de bizimkileri kovalamasına çok anlam yüklenmiş.Orada bir logia olan Crocodile var.O saldırı crocoya işlemez.Bunun aksine Croco gayette Magellana hasar verebilir.

kardeşim dogru croco logia ama onun antisi sıvı şeyler yani croco
Magellan ın karşısına dikilse tek yerdi zehrinden etkilenirdi çünkü

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık