Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo Herkese Meydan Okuyor

Nereye kadar gider?

• Kullanılan toplam oy
    123
Adam 2 amirale tekme çakmış, 2 sinide savaşta kısa süreliğine pasif pozisyona sokmuş. Ne yapsın 1 tekmeden amiral mi harcasın?
Orası savaş alanı, bire bir mücadele daha farklı olur. Yani sadece bir kişiye odaklandığında tekme yemesi kolay değil. Marco o tekmeyle ipi falan aşıp Dof'a vuramaz. Luffy'nin g4'de yaptığı saldırıyla dağ taş yıkılıyor. Marco'nun saldırısında sadece bir göçük oluyor.

Adam meyve uyandırsa Marco mumya adama döner. Marco , Dofy ' i ne ile indirecek Akainu ' ya ah dedirten saldırısı ile mi. Kizaru ' ya attığı tekme ile mi.
Evet onlarla indirecek :) Yavaş ve acılı.

Orası savaş alanı, bire bir mücadele daha farklı olur. Yani sadece bir kişiye odaklandığında tekme yemesi kolay değil. Marco o tekmeyle ipi falan aşıp Dof'a vuramaz. Luffy'nin g4'de yaptığı saldırıyla dağ taş yıkılıyor. Marco'nun saldırısında sadece bir göçük oluyor.
Saldırı gücünü total güç olarak görmeyin. Marcoyu öldürecek babayiğit zor bulursunuz bu seride. Uzun olur ama zafer Marconun.

Evet Marco'da beklesin ölsün bu kadar basit.
Bana Marco şunu yapar falan de. Mangadan kanıt göster. Fuji ve o kadar insanın kıramadığı kafesi Marco mu geçecek. Bu zaman dilimde Dofy ' i indirebilir mi peki. Tabi ki hayır. Meyve uyandırmış Dofy her yönden saldıracak. Marco ne yapacak da 2 saat içinde indirecek. Kabul et ya da etme Law ' ın saldırıdan sonra Dofy güçten düştü. Bu halde o kadar dayanmış adamı Marco ' ya aldırmak? 2 ay sürer herhade.

Çok güçlü ya , hemen indirsin işte. Biri sen yapma demene rağmen arkadaşına hamle yapcak ve sen son anda engelleyebileceksin. Sonra dalmayacaksın adama. Demek ki çekiniyor ve kendisine denk görüyor. Asıl Dofy niye dövüşsün. Aklı olan kimse Aokiji ile duduk yere vs atmaz. Dofy de Law ların peşinden gitmek zorunda ama boş vakti olsaydı bile dövüşmezdi.
Sorumu anlamadın ne yazıkki. :S
Kuzan'ın orada Doffy ile vs atmasını gerektirecek geçerli bişi bekliyordum senden. :(

Evet onlarla indirecek :) Yavaş ve acılı.

Saldırı gücünü total güç olarak görmeyin. Marcoyu öldürecek babayiğit zor bulursunuz bu seride. Uzun olur ama zafer Marconun.
Uzun sürerse Marco daha çabuk tükenir :)
İyileşme gücünün sınırı var, Dof'un iplerinin sınırı yok. Yerden bile ip çıkaracak. Kukla yapma gibi saldırıları hesaba katmıyorum, Jozu'nun kurtulamadığı. Marco o kadar yıkıcı olamadığı için Dof'un defansına kaybedecektir.

Uzun sürerse Marco daha çabuk tükenir :)
İyileşme gücünün sınırı var, Dof'un iplerinin sınırı yok. Yerden bile ip çıkaracak. Kukla yapma gibi saldırıları hesaba katmıyorum, Jozu'nun kurtulamadığı. Marco o kadar yıkıcı olamadığı için Dof'un defansına kaybedecektir.
Dofun o sınıra ulaşabileceğini gerçekten zannetmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık