Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo Herkese Meydan Okuyor

Nereye kadar gider?

• Kullanılan toplam oy
    123

Alpamis

Ya Allah aşkına Marco kimdir ya? Adam Garp'tan dayak yemiş biri daha Garp'a kafa tutamıyorum. Bu adamın iyileşme gücü ne kadar olabilir ki? Öyle bi diyorsunuz ki sanki adam Deadpool. Size kalsa Beyazsakal'ı bile yener Marco çünkü iyileşebiliyor değil mi? Adamın iyileşme özelliği hariç Dof'a üstün gelen bi tarafı yok. Marco'nun hakisi Dof kadar yoktur. Üç tip haki kullanıcıları daha bir güçlü oluyor.
Garo' dan dayak yiten biri derken ne demek ustiyorsun:(

Konuyu açan adam herkesi yener demiş :artiz:
O bir tepkiydi sadece.Yoksa Akainu ' da kalır. Siz 1. rauntta elerseniz, bende hepsini alıra veririm. Reiper tek kalmasın dedim hemde. Rakiplerini yendikçe kendini aşar olmadı.:D

Akainu dan kol bacak alacakmis. Bir de o kadar kisi ile dovustukten sonra.
Bir celiski var. Dof' un kendini iyilestirip onardigini dusunmuyor. Ama Akainu' ya kadar gelip kolunu bacagini alir diyen bir kisi en azindan bunu kabul eden biri olmali. Ayrica Luffy' nin kol bacak yerindeyken:( Law' in kolu nasil aldigi belli iken:(
Amiral dengi bir adam diğer amiralden kol bacak alamıyorsa gitsin kumda oynasın. Dofy=Amiral bana göre.
Usta shonen okuyoruz. Alabileceği bir sürü durum oldu ama olmaz öyle şeyler ya da geri getirirler kolu alsada. (örnek Law). Ellerini arkadan iple bağlayana kadar alırdı. Oz dan bacak alan Lufy den almıyor.

O bir tepkiydi sadece.Yoksa Akainu ' da kalır. Siz 1. rauntta elerseniz, bende hepsini alıra veririm. Reiper tek kalmasın dedim hemde. Rakiplerini yendikçe kendini aşar olmadı.:D

Amiral dengi bir adam diğer amiralden kol bacak alamıyorsa gitsin kumda oynasın. Dofy=Amiral bana göre.
Usta shonen okuyoruz. Alabileceği bir sürü durum oldu ama olmaz öyle şeyler ya da geri getirirler kolu alsada. (örnek Law). Ellerini arkadan iple bağlayana kadar alırdı. Oz dan bacak alan Lufy den almıyor.
1. roundtan rahatsız olacaksan şıklara niye koydun. Hazmedemiyor musun?
Bana kalırsa Dof fanlığını tatmin etmek için bu konuyu açtın ve sonuçlar istediğin gibi gitmedi.

Fuji de nekadar küçümseniyor arkadaş ya. Adamın meyvesi yeter birkere + büyük ihtimalle iyi bir kılıç ustası. Adam sakin sakin bekliyor diye yerin dibine sokuldu. Belki müthiş K.Hakisi ile Luffy'nin içinde ki gücü başından beri biliyordur ve ona inanıyordur. Sonuçta kendisi bir Schi ye dokunamaz hele de Dof gibi torpilli olanına. Kizaru da Kuma'yı engellememişti.

Alpamis

1. roundtan rahatsız olacaksan şıklara niye koydun. Hazmedemiyor musun?
Bana kalırsa Dof fanlığını tatmin etmek için bu konuyu açtın ve sonuçlar istediğin gibi gitmedi.

Aokiji alamadi. Resmi Amiralken hem de.

Konu kirlenmesin Dofy konusunda görüşlerim net amiral dengi eski 3 lü yani > Fuji den yukarıda.
Daha fazla Dofy konusuna girmeyeceğim.
Luffynin rakiplerini konu alan bütün tartışmalar fuzulidir. Zira Luffy 9.999 kere dayak yer, rakip 9.999 tane handikap alır, Luffye 9.999 kişi yardım eder, Luffy son vuruşu yaparak kazandıktan sonra Luffy fanları geçmişi unutup rakibe balon muamelesi yaparlar. O yüzden bırak tartışmayı muhabbetini bile yapma.

Luffynin rakiplerini konu alan bütün tartışmalar fuzulidir. Zira Luffy 9.999 kere dayak yer, rakip 9.999 tane handikap alır, Luffye 9.999 kişi yardım eder, Luffy son vuruşu yaparak kazandıktan sonra Luffy fanları geçmişi unutup rakibe balon muamelesi yaparlar. O yüzden bırak tartışmayı muhabbetini bile yapma.
Sayın savcım sen bırakıyorsun diye üye oldum ama, yetişememiştim. Senin yorumlarını özledim.

Ya Allah aşkına Marco kimdir ya? Adam Garp'tan dayak yemiş biri daha Garp'a kafa tutamıyorum. Bu adamın iyileşme gücü ne kadar olabilir ki? Öyle bi diyorsunuz ki sanki adam Deadpool. Size kalsa Beyazsakal'ı bile yener Marco çünkü iyileşebiliyor değil mi? Adamın iyileşme özelliği hariç Dof'a üstün gelen bi tarafı yok. Marco'nun hakisi Dof kadar yoktur. Üç tip haki kullanıcıları daha bir güçlü oluyor.
Yonkou tümen komutanı Marco"yu hafife almayın.En az 2 Dof çıkarır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık