Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Vinsmoke Ailesi

Donquixote Family vs Vinsmoke Family

• Kullanılan toplam oy
    163
Germa'nın gücünü bilmiyoruz ama şöyle bir kabataslak düşünürsek

Yonji, aşşağı yukarı Franky desek
Reiju, içinde aşşağı yukarı Franky, Sanji desek
Nijii ile Ichiji yide Law, Zoro ayarı desek
Judge'ada Luffy desek

(güçlerini bol keseden veriyorumki karşılaştırmanın bir anlamı olsun, yani ichiji ile nijii, sanji'den zayıf gösterilirse ve judge'da onlara denk ya da az biraz güçlü gösterilirse direk sonuç belli olur zaten,)

bide bunların orduları var, çok üstünde duruldu öyle ayak takımı adamlara benzemiyorlar elbet iş yapacaklardır,

böyle bir durumda donquixote ailesini devirebilirlermi, evet belki ama gel gelelim hiç sanmıyorum :/

Germa'nın gücünü bilmiyoruz ama şöyle bir kabataslak düşünürsek

Yonji, aşşağı yukarı Franky desek
Reiju, içinde aşşağı yukarı Franky, Sanji desek
Nijii ile Ichiji yide Law, Zoro ayarı desek
Judge'ada Luffy desek

(güçlerini bol keseden veriyorumki karşılaştırmanın bir anlamı olsun, yani ichiji ile nijii, sanji'den zayıf gösterilirse ve judge'da onlara denk ya da az biraz güçlü gösterilirse direk sonuç belli olur zaten,)

bide bunların orduları var, çok üstünde duruldu öyle ayak takımı adamlara benzemiyorlar elbet iş yapacaklardır,

böyle bir durumda donquixote ailesini devirebilirlermi, evet belki ama gel gelelim hiç sanmıyorum :/
Son bölümde gördük hallerini.

@Crocodile yani az buz gösterdilerde açıkcası ben gene bunun seviyesi tam olarak budur diyebilecek kıvama gelmedim bilmiyorum sen geldinmi, şu adadan bi kaçsınlar o zaman daha sağlıklı yorum yapılabilir diye düşünüyorum

Daha çok erken bu adamları ezmek için, aynı bölümde Luffy ve Sanji'nin de ne haale geldiği ortada. Bu şekilde kalacağını düşünmüyorum.

Karşı takımda dof, vergo falan varken ve Sugar gibi fantastik meyveler varken vinsmokeların hiç bir şansı yok.

Önceden Germa'ya atmışım ama. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık