Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Hasır Şapka Korsanları & Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu

Sizce Kazanan Kim Olur?

• Luffy ve Ekibi

• Doflamingo Ailesi

• Berabere Biter

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Zoro Pica'yı yardım aldı değil ama. Pica zaten Zoro'dan kaçıp gidip Kral'ın başını ezmeye çalışıyordu. Zoro zamanında yetişebilmek için fırlatılıyor. Bu arada Sanji uçma yönünden avantajlı k.haki yönünden daha sağlam. Pica'ya karşı savaşabilir. Bunun dışında Pica'yı alabilecek Jinbei'yi var. Jinbei çok küçümsüyorsun bence.

İyi de filodaki adamların hepsi rakiplerini kolayca yenmişti. Sorun Doflamingo'nun inmesiydi. Cavendish Delinger'ı tekliyor. Barto rakibini yeniyor. Pedro her türlü Diamante'yi yenebilecek çapta biri. Yani Dof Family'de sıkıntı olan iki üç kişi var. Onlar da Dof, Law ve Pica'dır. Onları karşılayacak kişilerse biz de zaten var.

@Millennium Wizard

Ama Sugar'ın bayılması bilinçsiz hale getirilmesi oyuncak işini bozacak bir şey. Bu konuda da Sugar'ı saklayıp koruyamazlar zaten.
Sanji'yi Dof elinden alan Law rahatça Sugar'ı kaçırır merak etme.Hatta o meyveyle dalga geçerek yapar bunu bir oraya bir buraya şeklinde.

Law'un kombosu o kadar tehlikeli ve sinir bozucu ki Doffy bile o kombo yüzünden sağlam saldırıları doğrudan aldı sıyrılma fırsatı bile bulamadı.Çok anlık gelişiyor çünkü.Kaçman için belki de kizaru gibi salisede ışınlanman lazım.Durum böyle olunca kendiyle Sugar'ı yada kendiyle rakibi değiştirirse Sugar her şekilde dokunur.Luffy ona saldırırken Dof'a yönlendirmesi gibi yaparsa bundan bahsediyorum.Zoro'yu bilmem ama şuradaki 3-5 adam dışında filonun bir kısmı oyuncak olur zaten.Olayı anlayıp Law'a yüklenirler sanırım.Onu da kolay alamazlar e tabii aile de hemen yardıma gelir.
Law oda açıp kesme atsa, hızıyla kaçan kaçar ya da Hakisi ile korunacak seviyede olanlar kalır. E Law kalp vücut değişimi yaptı, Sanji bile yedi onu, karşıda kim kalacak? Sadece beden değişimi yapsa yeter.

Dof kuklasını yollar, kendi bizzat gelmez.

Law oda açıp kesme atsa, hızıyla kaçan kaçar ya da Hakisi ile korunacak seviyede olanlar kalır. E Law kalp vücut değişimi yaptı, Sanji bile yedi onu, karşıda kim kalacak? Sadece beden değişimi yapsa yeter.

Dof kuklasını yollar, kendi bizzat gelmez.

Aynen haklısın kalp değişimi yaptığında çok adam avlar Law.Birde oradan dezavantaja düşerler.İşi taktiğe vurursa aile bence kesinlikle kazanır zaten.Law da zeki adam Doflamingo da.

Ayrıca bu konudaki favori yorumumu atayım önceki konularda vardı ne kadar okusam da bıkmıyorum. :D Şimdi Reiper'i konuda görünce aklıma geldi.

**Dof 1 eli ile Marco'yu diğer eliyle Jozu'yu tutup birbirlerini dövdürtür. [Bellamy vs Sarquiss gibi].
**Dof'un Klonu Thatch'i alır.
**Law, Ace'in kalbini alır.
**Diamante Vista'yı alır.
**Dellinger ve Lao G diğerlerini 2 vs 11'de alır.

Aslında Dof'un tayfasına CC'yi dahil etsen, 1 vs 16 düşünebilirdik, biraz kısıtlamışsın bizi. :(

Aynen haklısın kalp değişimi yaptığında çok adam avlar Law.Birde oradan dezavantaja düşerler.İşi taktiğe vurursa aile bence kesinlikle kazanır zaten.Law da zeki adam Doflamingo da.

Ayrıca bu konudaki favori yorumumu atayım önceki konularda vardı ne kadar okusam da bıkmıyorum. :D Şimdi Reiper'i konuda görünce aklıma geldi.
Dof'u neden alamadı? Dof'un adamlarına neden yapmadı? Dof'un adamlarının hepsi Law'dan daha iyi b.hakiye mi sahip? :D Law kalp değişimi yapsa Dof'tan başka kim karşı koyabilirdi? Ayrıca bizim grup Law'ın farkında değilken böyle bir tongaya düşüyordu. Ne güzel kurgu yapıyonuz siz öyle.:D

Öncelikle kişi sayımız onlara göre daha fazla. Bu bizim avantajımızın olduğunu gösterir. Bir bakalım. Ne kadar mümkün bilmiyorum ama, elimizde iki adet Haoushoku Haki kullanıcısı var. Chinjao ve Luffy. Düşük iradeli abi ve ablalarımızı fight başlamadan bi temizleseler aslında süper olur, örneğin: Baby-5, Buffalo, Jora, Bellamy.

Haoushoku Haki'den etkilenmeyen, ayakta kalmayı başaran abi ve ablalarımızdan orta seviye olanlar ile Hakuba ilgilensin. (Cavendish'in ikinci kişiliği.)

Gladius'u aslında hakuba aradan çıkarsa çok tatlı olurdu, ama tehlikeli bir karakter olduğu için onu Bartolomeo'ya bırakmak istiyorum. Hakuba işimize yarar bu fightta. Onu riske atmayalım. Bartolomeo çok oyalanmasa iyi olur, çünkü Luffy'i de koruması gerekecek diğer tehlikelerden.

Pica. Toplu Katliama sebebiyet verebilir. Zoro'ya bırakmak isterdim ancak o zaman Law kesip biçecek önüne geleni. Pica ile Brook ilgileniyor, gerekirse Pedro, Cavendish, Sai (kılıç kullanma yetisine sahip herhangi biri) de yardıma gidebilir.

Law ile Zoro ilgileniyor.

Vergo ile Sanji ilgileniyor. Gerekirse Jimbe veya Chinjao desteğe gider.

Doflamingo ile Luffy (G4 formu) ilgileniyor.

Caesar Clown da çok sıkıntı bir karakter. Onla nami ve usopp ilgilenebilir diye düşünüyorum. Çünkü sonuçta bu herif zehirden, gazdan ibaret. Nami ve Usopp'un kullanacağı teknikler, örneğin: şimşek veya ateş gibi, geri tepebilir belki(??). Sorarsanız gerçekten inanıyor musun diye, hayır, clown bunları çerez niyetine yer ama çözüm bulmaya çalışıyorum.

Ne bileyim abi bence bizim tayfada daha çok kişi var, Chopper'ı saymadım, Robin'i, Hajrudin'i, Leo'ları, Hakuba (hala hayatta), Carrot.. İlgileniriz bence onlarla.

Bence hasır şapkalar kazanır.

Dof'u neden alamadı? Dof'un adamlarına neden yapmadı? Dof'un adamlarının hepsi Law'dan daha iyi b.hakiye mi sahip? :D Law kalp değişimi yapsa Dof'tan başka kim karşı koyabilirdi? Ayrıca bizim grup Law'ın farkında değilken böyle bir tongaya düşüyordu. Ne güzel kurgu yapıyonuz siz öyle.:D
Hiç b.haki kullanmayan yada seviyesi az olanlara yapıyor bence.Sanji ne seviyede kullanıyor belirsiz Sanji gafil avlanmış olabilir ama diğerleri zaten düşerdi.Filodan da Sanji gibi düşenler olacaktır ondan öte seviyede adam çok az.Tamam adım atsınlar adaya o an Law çok uzaktan tarasa aynı tayfa gibi tuzağa düşürebilir.

Law'un pili mevzusunda da işler o raddeye gelene kadar kazanmaya oynayacaklardır zaten ki bence strateji de işlediğinde kazanırlar.

Böyle olmaz bu iş. Bütün Doffy ailesi toplanmış ama Luffylerden eksikler var. Böyle bir vs seneryosunda Oda Sabo ve Fujitora'yıda Luffylerden yana yapar Luffyler rahat kazanır.. D. her zaman mucize yaratır :) Seneryoya göre gitmezse Doffy family kazanır ..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık