Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dokuz Kızıl Kın vs. Savaş Lordları

Ayakta kalan taraf hangi grup olur ?

• Kullanılan toplam oy
    43
Oden’i niye ekledin Oden 9 kından biri mi ? Saçma olmuş.Oden Kaido dengi adam onu dahil etmiyorum.9 kının orjinal halinde zorlarlar ama lordlar kazanır.Gerçi bir İzo değişiyor yine kazanırlar.
Çok kararsız kaldım. Oden’i hiç sevmiyorum. Mihawk’dan ölesiye nefret ediyorum.

Bu arada Dof net bi şekilde Oden’in posses eder. Jozu’yu kontrol altına alan adam Oden gibi meyveye kafası basmayan birini net kontrol eder. @Millennium Wizard
Katakulliye getirebilir ama alamaz naptın.Parasit işi ya mfden sonra nerflendi yada karşıdaki kişinin hakisine bakıyor.Düz Luffy bile jozu gibi anında kitlenmedi.

Orijinal versiyonda da genişletilmişte de kınların şansı sıfır.Mihawk dof croro law jimbei kuma fala diyorsun seviyeler çok farklı.Mihawk Oden vs si belki biraz uzun sürer ama diğer ekip kınları kısa zamanda imha edeceği için Oden her şekilde tek kalır çok dayanmaz.

Oden’i niye ekledin Oden 9 kından biri mi ? Saçma olmuş.Oden Kaido dengi adam onu dahil etmiyorum.9 kının orjinal halinde zorlarlar ama lordlar kazanır.Gerçi bir İzo değişiyor yine kazanırlar.

Katakulliye getirebilir ama alamaz naptın.Parasit işi ya mfden sonra nerflendi yada karşıdaki kişinin hakisine bakıyor.Düz Luffy bile jozu gibi anında kitlenmedi.
Odenin olması saçma değil amaç Vs'yi az çok dengeleyebilmek. Benim koyduğum kurallara göre yorumlamayacaksan oy kullanma

Odenin olması saçma değil amaç Vs'yi az çok dengeleyebilmek. Benim koyduğum kurallara göre yorumlamayacaksan oy kullanma
Shichibukaileri 9-10 yapabilirsin hepsi shichibukai ama yonko tayfası denen adamların liderini eklemek konsepte aykırı olur o açıdan dedim.9 kın yazmıyor mu başlıkta yani bu adam hizmetkar değil çok çok daha güçlü birisi.Sen bilirsin ben konunun selameti için söylüyorum.

Üye silindi 1004

Luffy vücuduyla oynayabiliyordu diye değil miydi o? Nerflendiğini sanmıyorum Jozu’yu maymuna çevirmişti. Aynısını Oden’e de yapabilir bence. Ki Oden bariyere şaşıran adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık