Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dofus (2004)

Sanırım forumda oynayan yoktur zaten Türkiyede pek bilinmiyor. Oyun Fransız yapımı sadece topluluk yüzünden oynanmasi zevkli bir oyun. Eskiden p2p özelliği sayesinde Fransız veletlerinden kurtulabiliyordunuz şimdi o da zor. Yeni oyun arayışında olanlara öneririm ancak oyun biraz sabır istiyor uyarmadı demeyin.

Pvp'si için oynuyordum, baya zevkli bi oyun. Şimdi tekrar karakter geliştirmeye falan gözüm yemez ama :D

pvp sarmamisti beni pek en son 7 tane 199 lvl karakter yapıp biraktim ben de katılmıştım:D
Ben tüm ırkları 150'ye falan kasmıştım sırayla. Sonra sram ve feca hoşuma gitti hep onlarla kolossium giriyordum. Tabii noob diyolardı hep, beslenerek 2 günde kasıldığım için itemim falan olmuyordu :(

Ben tüm ırkları 150'ye falan kasmıştım sırayla. Sonra sram ve feca hoşuma gitti hep onlarla kolossium giriyordum. Tabii noob diyolardı hep, beslenerek 2 günde kasıldığım için itemim falan olmuyordu :(
pvm olayı çok önemli dofusta ya.Özellikle zindanları yapmadan bir cacık olunamiyor.Ben de Romanyali bir arkadaşıma yaptirirdim gerçi pvp yapardım sürekli :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık