Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Güncel Ödülü Ne Olur?

Dof'un Güncel Ödülü Ne Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    135
Ben sana defalarca mangadan örnek attım.Kabul etmedin hatta Animede şöyle diyordu ya falan demeye başladın.
Seninle daha ne konuşabilirim ? Yav he he diyip geçiyorum işte.:ehe:
Neyi kabul etmedim la? :D

Ortada her şey. Adamlar itiraf etmişler orada kapana kısıldıklarını, çıkamayacaklarını. Crocodile'ı salmak zorunda kalıyorlar bu yüzden istemeye istemeye el mahkum, Luffy'nin tepkisi ortada. Sonra adam tavanı yarıyor da oradan kaçıyorlar. Yani mangada olan şeyleri bari kabul et inkar etme be adam, her şeyi sağa sola çekmekten mangada ne deniliyor ne işleniyor onu unuttun. :D

Neyi kabul etmedim la? :D

Ortada her şey. Adamlar itiraf etmişler orada kapana kısıldıklarını, çıkamayacaklarını. Crocodile'ı salmak zorunda kalıyorlar bu yüzden istemeye istemeye el mahkum, Luffy'nin tepkisi ortada. Sonra adam tavanı yarıyor da oradan kaçıyorlar. Yani mangada olan şeyleri bari kabul et inkar etme be adam, her şeyi sağa sola çekmekten mangada ne deniliyor ne işleniyor onu unuttun. :D
Son mesajımı atıyorum.
Yav he he.
Bir de Kudretli Logia kullanıcısı xd

Bu adam o zaman bile üstün haki ve meyve uyanışına sahipti.Lucci gibiler övülürken bu adamın hakkının yenmesi canımı sıkıyor.Bu herif Lucci’yi pinokyo gibi oynatır.

Son mesajımı atıyorum.
Yav he he.
Bir de Kudretli Logia kullanıcısı xd
Öyle zaten göreceksin, sen Ceaser gibi bir şey beklemeye devam et. Bu adamın Alabasta dönemi bile nasıl meyve kullanıcısı olduğu ortada, şuan ise çok daha güçlü haliyle gelecek.

Bir şey bulamayınca konu değiştirme çaban güzel ama onda da patlamasaydın bari. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık