Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo ve Moria'nın Yeni Ödüller Ne kadar Olur?

Doflamingo'nun ödülü

• Kullanılan toplam oy
    76
İddaa ediyorsun derken? Fazla olacak mı bilmem ama ödülüne iyi etki etmeyecek mi sence kutsallarla ilgili bildiği sır?
Tamam tamam sen iddia etmiyorsun bir an öyle diyorsun anladım. Sen iddia edemiyorsun. Kutsallara dair bildiklerine gelirsek illaki etki eder çünkü o bilgi aynı meyve gücü gibi onun bir parçası.

Dof çok şey biliyor falan diye Croco'dan az ödül alırsa, daha @Sir Crocodile'a bulaşmayın derim.
Yahu hepsi köşe bucak saklanır az ödül alırsa. Onlar da biliyor kutsal bilgisi yüzünden iyi artış geleceğini. Fakat bekledikleri kadar gelmezse sen o zaman bak... :D

Bireysel iddialaşmaya gerek yok sen kaybedersen ne yapacağını yaz o da yazsın. Ödülü tam tutturan kaybedenlerden istediği kişiye istediğini yaptırabiliyor cezasını değiştirip önceden yazmıştım haberin olsun :D
Öyleyse Dof 1.8 alır diyorum.

@Cavitq11 söylesin girelim iddiaya...
Niye kaçayım xD Eş görmüyorum işte Dof'un ödülü fazla olacak.Croco'nun bir olayı yok ki gitsin çölde antik silah arasın xD
Zort sesin geliyor bak...

O bölümler gelsin de göreceğim sizi. :D

Biz 10 yıldır Dof>Croc diyoruz her alanda,bu saatten sonra istesekte kaçamayız @Sir Crocodile yemez bunları.
O yüzden sonuna kadar devam xD
Olum Crocodile>Dof bu kesin ama sizde işin kolayını buldunuz. Neyse o bölümler gelsin dediğim gibi göreceğim sizi. :D

Istediğin cezayı verebilirsin xD
La benim ceza vermeme bile gerek yok hayatınızı karartacağım zaten Dof az olursa bu olaylara rağmen. :D

Doflamingo'nun 1.8 ile 2 miyar arası bir yerde olacağını düşünüyorum. Kankasının bi tık üstü ya da bi tık altı. Bağlantılarından dolayı biraz daha fazla olabilir.

Moria Allah'a emanet zaten. 1 milyar alsırsa öpsün başına koysun.

Açıkçası Oda'nın temel shounen mantığı anlayışını terk edeceğini sanmam. Yani Luffy'nin dövüştükleri öncekilerden daha güçlüdür. Bu kişilerin en başta gösterilen güçleriyle şimdi arasında sıvamayla oluşturulan fark var ama birbirleriyle aralarındaki fark değişmiş değildir bence.

Bir de Moria aslında en plot armorlu dövüştü :D. Luffy gölgesini yenemedi sonra o arca özgü taktikle bir ara üstünlük sağladı. Mal Moria sidik yarışı yaptı kaybetti. Moria bence açık ara en hakkı yenen shici.

Yahu hepsi köşe bucak saklanır az ödül alırsa. Onlar da biliyor kutsal bilgisi yüzünden iyi artış geleceğini. Fakat bekledikleri kadar gelmezse sen o zaman bak... :D

Öyleyse Dof 1.8 alır diyorum.

@Cavitq11 söylesin girelim iddiaya...

Zort sesin geliyor bak...

O bölümler gelsin de göreceğim sizi. :D

Olum Crocodile>Dof bu kesin ama sizde işin kolayını buldunuz. Neyse o bölümler gelsin dediğim gibi göreceğim sizi. :D

La benim ceza vermeme bile gerek yok hayatınızı karartacağım zaten Dof az olursa bu olaylara rağmen. :D
Crocodan yüksek olur işte.Net rakamı nereden bileyim.xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık