Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dörtlü Seçim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
açıkçası hiçbirini istemem ama gelmesi en yüksek ihtimal olan kişi cariboo dur. Eğer gelirse başta yadırgarım ama sonra alışırım franky ve brookta olduğu gibi :D çünkü
hody- arc boss unun tayfaya geldiği nerde görülmüş
korkakhoshi- bknz vivi
jimbei- cariboo dan sonra gelme ihtimali en yüksek kişi. Çünkü gelmemesi için en az nedene sahip kişi. Yeni aklıma gelen bir teori korkakhoshi gücüyle ben bu adayı korurum sen git moduna girebilir. Biraz uçuk ama kişilik olarak böyle bir gelişme gösterirse neden olmasın

tayfada logia olmasını istediğimden Caribou ( ama gelmez )
Tayfada güçlü ve tecrübeli biri olması yönünden Jinbei ( ama gelmez )

Ama efsanevi bir güce sahip olması bakımından Korkakhoshi ( geledebilir/gelmeyedebilir)

hody ( adam değil ) :D

trafalgarlaw

Ben fukaboshi istiyorum mantıklıda ama bunlar arsından caribou.

arkadaşlar jimbei gücünün zirvesinde son noktasında. şuan için bence Luffy zorlansada Jimbei yi yenebilir zoro ve sanji ise denktir. fakat zaman geçtikçe bizim canavar üçlü farkı açar diye düşünüyorum. ada yok olursa shirahoshi de jimbei de orada kalmaz. bu açıdan tayfaya katılabilirler. caribou nun buggy gibi ileriye yatırım olduğunu düşünüyorum. noah kurtulacak, ada yıkılacak ve balık adamlar noah ile yeryüzüne çıkacaklar.

trafalgarlaw

Bence hiç kimse gelmeyecek bu Arc.Gökyüzü adasınada zaten çok benziyor.Hikayesi güzel, aynı ağırlıkta ilerliyor, villain Luffy tarafından tartaklanıyor v.s. Ha şahsen Jinbei'yi isterdim tayfaya.Jinbei'de tayfaya ters.(Güç bakımından)
Zoro ve sanji ne kadar gelişti onu bir bilsek caribou konusunda daha fazla emin olaacağım.

Caribou'yu isteyenler/bekleyenler hayal görüyor. O tip birinin tayfaya gelmesi imkansız. Gelirse Shirahoshi gelir. Vivi durumu da olmaz. Tahta çıkacak ağabeyleri var sonuçta. Macera aşkıyla yanıp tutuşuyor. Luffy'de onu koruyacağını söyledi. Oradan akarız Yeni Dünya'ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık