Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dört İmparator'u Tekrar Seçin

Ağız tadı ile Dof da gömemez olduk yaf. :d Şaka falan yapıyorum da Kuma'nın verdiği ağırlığı şu an hiçbir yonko veremedi. Yonko havası en çok bunda var, kimse bahsetmemis ben hariç, üzerine bindikleri için mi acaba
Adamın beyin ölümü gerçekleşmiş.İsterse akainu olsun tepe tepe kullanırlar.

Aynen öyle. Keşke onları daha uzun süre izleme imkanımız olsaydı. Hikayeleri de oldukça etkileyiciydi.
Filler olmasına rağmen Oden'in geçmişi anlatılırken belki gösterilir diye düşünmedim değil.

Hikayesi gerçekten çok sağlamdı. Luffy bu adamla savaştı, ama aynı durumda kendisi olsa belki o da aynı şeyi yapardı.

Üye silindi 5781

Doflamingo bu listede kesinlikle olması gereken bir karakter bence.

Filler olmasına rağmen Oden'in geçmişi anlatılırken belki gösterilir diye düşünmedim değil.

Hikayesi gerçekten çok sağlamdı. Luffy bu adamla savaştı, ama aynı durumda kendisi olsa belki o da aynı şeyi yapardı.
Böyle gizem dolu karakterlerin filler olması çok üzüyor beni. Başka mangakalar zamanla filler olan karakterleri canon yapabiliyor ama Oda hiç yapmıyor ne yazık ki :/ O bölümler geldiğinde animeye ekleseler bari.

Katılıyorum. Luffy gibi düşünen nadir korsanlardan biriydi adam.

------Ace(Kralin ergen damarini alirsak, saglam yonkou olur.)

------Hancock(1 tane kadin lazim, kralice hancock tasir o unvani)

------Mihawk(mihawk yonkou olsa siritmaz)

------Akainu(Bu da kopek mopek ama guzel ve zalim bir yonkou olur, zalim bir yonkou lazim)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık