Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226
Olayın filler ile alakası yok. :) E.Oda çizeceği karakterin haki kullanamayan Luffy'ye mağlup olacağını bilerek bunu çizdi. Herhalde gidipte Luffy'yi filmin sonunda yensin diye düşünerek Shiki'yi çizmedi. Sonuç olarak Shiki, haki kullanamayan Luffy'ye yenilecekti. Bu da onu gözümde pek önemli birisi yapmıyor. :)

shiki gitsin kumda oynasın :S ace haki kullanamıyor madem o da kullanamıyor,hatta akainuda da gözlem hakisi yok

Yani ? Ezik denizcileri öldürüp, Garp ve Sengoku'dan dayak yiyip yakalanmış. Ben bir marifet göremiyorum burada. Garp ve Sengoku'ya yara verebilmiş mi ? Ne yapmış ?

Luffy'nin 3 amirale gözü kapalı saldırıp, etrafı biraz yıktıktan sonra yakalanmasından bir farkı yok gözümde. :)

Teach'i göklere çıkarmak lazım aksi halde. Sengoku ve Garp'a rağmen adayı salıncak gibi salladı, durduramadılar Teach'i. Shanks kurtardı. :)

[YOUTUBE]SEOp_b51TAM[/YOUTUBE]
Orada Sengoku tayfasıyla birlikte Teach'i 2 defa şok dalgasıyla vurdu ara sahneler zaten mangada yok depremi yaptıktan sonrada Shanks geliyor. Yani bir nevi Shanks kurtarıyor. Orada yarım kalmış bir dövüş var ve Garp dahil oluyor üstelik. 3 Amiral aç gibi Luffy'nin peşine düşeceğine Teach'e saldırsalardı çoktan knock out olmuştu

Olayın filler ile alakası yok. :) E.Oda çizeceği karakterin haki kullanamayan Luffy'ye mağlup olacağını bilerek bunu çizdi. Herhalde gidipte Luffy'yi filmin sonunda yensin diye düşünerek Shiki'yi çizmedi. Sonuç olarak Shiki, haki kullanamayan Luffy'ye yenilecekti. Bu da onu gözümde pek önemli birisi yapmıyor. :)
Oda senaryoya herhangi bir şekilde müdahil olmuyor. Yani o olaylar hiç yaşanmadı. Hiç olmadı ki savunabilesin. :)

Bu filler bölümler veya filmler karakterleri itibarsızlaştırıyor. En son ki filler bölümde Boa Hancock 3. adamlar tarafından dayak yiyordu. Bunlara izin verilemesi gerekiyor. Shikiyi şimdiki Luffy'nin alacağı bile kesin değil.

Akainu , Shirohigenin yüzünün yarısı aldı o şekilde bir insan ne kadar yaşayabilir ? Animede bıyığı götürdüler arada ki fark çok büyük , dünyanın en güçlü adamın yüzünün yarısını alıyorsun. Millette zannediyor ki Akainu yenildi. 2 tarafın birbirine verdiği hasarları düşünürsek Wb 5 ise Akainu 9 dur.

İşin içine Wb'ın yanındaki 43 gemi gibi müttefikler girmeyecekse, yani sadece kendi tayfalarıyla savaşacaklarsa ve shichibukailer adam gibi savaşırsa gayet de denk savaşırlar. Dünya hükümetinin görünmeyen tarafından verilecek desteklerle denizciler tarafını bir tık önde görüyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık