Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] D'nin Açılımı

D'nin açılımı Dawn mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    119
Tebrik ediyorum @amaneden, bizim topraklardan da sağlam teoriler çıkıyor. :) Simdiye kadar savundugum descendant teorisinden daha cok sindi gönlüme.

Bana D. Adının sonradan verilmesi cok mantıklı geliyor. X topluluğunun, ailesinin -her neyse- geride kalan bireyleri, büyük savaş sonrasında kendini unutturmak için gizli yerlere yerleşmiş, bu dönemde antik krallığın ideallerini gerceklestirecek, ırkları butunlestirecek kahramanın, şafağın o x grubundan geleceğine dair bir kehanet ortaya çıkmış olabilir. Bunun sonrasında bu x uyeleri ve muttefikleri ise adlarına gizlice d. ekleyip bunu nesilden nesile aktarmış olabilir. Böylece gerçekler kulaktan kulaga, efsaneye dönüşmüştur. Yoksa en baştan ailenin adi D olsa, hükümet tehlikeyi sezip bir önlem alırdı Dlere karşı.
Karanlık çöktükten sonra D. ailesi umudun ışığı olmuş!

Ahmet Kaya'dan gelsin D. Şarkısı:

Sessizce büyürken avluda cehennem
Güneşi koluna takıp gelsen ey

Not: Teorinin tarihsel kısmında biraz gedikler var. Orayı tamamlasan 10 numara beş yıldız olur.
Teori halka açık, isteyen istediği gibi geliştirebilir. Benim teori yazmama sebebim üşenmek zaten. Bunu da kısacık yazma sebebim o. :oleyo:

Teori halka açık, isteyen istediği gibi geliştirebilir. Benim teori yazmama sebebim üşenmek zaten. Bunu da kısacık yazma sebebim o. :oleyo:
Az sayıda geliştirmeye, saglam temele dayandırmaya çalışanla da çürütmeye çalışanla da fikir alışverişine girmemişsin pek; bir yerlerde de @Kensei almış vekaleti ve sazı eline.

Usengecligini anlıyor, +1 diyorum ama bu teoriden cok iyi is çıkar ve kimsenin haberi yok doğru düzgün. Arada kaynamasın diye dedim, Fikrin ziyan olmasın.

Az sayıda geliştirmeye, saglam temele dayandırmaya çalışanla da çürütmeye çalışanla da fikir alışverişine girmemişsin pek; bir yerlerde de @Kensei almış vekaleti ve sazı eline.

Usengecligini anlıyor, +1 diyorum ama bu teoriden cok iyi is çıkar ve kimsenin haberi yok doğru düzgün. Arada kaynamasın diye dedim, Fikrin ziyan olmasın.
@Kensei yaparsa yapar valla. İyi kotarıyor bu işleri.

Romance Dawn kısmı çok ilgimi çekti.Tutarsa Oda harbiden foreshadowing denilen olayın nirvanası olur heralde.

Oda bu D.'nin anlamını ingilizce bir kelime yapar mı o kısmı düşündürüyor beni.Şafak kelimesinin japoncasına baktım ''Yoake'' yazıyor.''Doake'' olsaydı %100 tutar bu derdim heralde.:oleyo2:

Romance Dawn kısmı çok ilgimi çekti.Tutarsa Oda harbiden foreshadowing denilen olayın nirvanası olur heralde.

Oda bu D.'nin anlamını ingilizce bir kelime yapar mı o kısmı düşündürüyor beni.Şafak kelimesinin japoncasına baktım ''Yoake'' yazıyor.''Doake'' olsaydı %100 tutar bu derdim heralde.:oleyo2:

Olabilir.İhtimal Oda nin gözümüze soktuğu halde görmedik. Ve belki de fark etmememiz için gözümüze koymuştur. Ama bu sözlerde öylesine söylenmiş olabilir.Hoş Oda nin öyle bir şey yapacağını zannetmiyorum.Hulasa mantıklı bir teori.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık