Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Tavsiye

Listendekilerin büyük kısmını izledim.Güzel olanları izlemişsin zaten.
Breaking bad, two and half man,how imetyour mother, white collar,Dexter, the oc, one tree hill,misfist, blue mountain state. Listende yoklar izleyebilirsin.
Breaking bad çok iyidir özellikle.
How i met your mother çok güldürücü.
White collar sıkılmadan izliyebilceğin bi dizi
.The oc romantik dram tarzı.
One tree hillde romantik dram tarzı ve süperdir.Eğer romantik izlemeyi düşünüyorsan kesinlikle one tree hill.
Blue mountain state gençlik dizisi ve gerçekten çok güldürüyor.
Misfits bi arkadaş yazmış edit yaparak ekledım.Bu dizide komiktir.Özellikle nathan komiktir.Ama fazla kaliteli değil.Genellikle küfür dönüyor.
Ayrıyetten dizisiz kaldıgında My name is earl i izliyebilirsin idare eder bi dizi.

İts always sunny in philedelphia da çok kaliteliymiş ama izleyemedim bir türlü.İzlicek link yok. elinde olan özel mesaj atabılır mi?

Edit: @funky kyle xy bitmemişti dostum yayından kaldırılmıştı bi nedenden dolayı ben bu şekilde biliyorum

Listendekilerin büyük kısmını izledim.Güzel olanları izlemişsin zaten.
Breaking bad, two and half man,how imetyour mother, white collar,Dexter, the oc, one tree hill, blue mountain state. Listende yoklar izleyebilirsin.
Blue mountain state gençlik dizisi ve gerçekten çok güldürüyor.
BMS he:ehe:
Gerçekten baya güldürüyor. Thad zaten:hhh::hhh:

hele eşekherifin dizi başlarken ki yazdığı şeyler öldürüyordu :ehe:
thad in boru soktugu sahne çok güldürmüştü kırmıştı gülmekten :ehe:
Harbi bütün seriyi eşekherif sağ olsun izledim. Adam iyi çevirmiş.
Hatırladım o sahneyi. Moran'ın kaptanlık seramoniside güzeldi. Altın korumalık:hhh:
Daha çok sahne varda ban sebebi olur:oleyo2:
Ama bazen iğrençleşen yerleri de yok değil.

Harbi bütün seriyi eşekherif sağ olsun izledim. Adam iyi çevirmiş.
Hatırladım o sahneyi. Moran'ın kaptanlık seramoniside güzeldi. Altın korumalık:hhh:
Daha çok sahne varda ban sebebi olur:oleyo2:
Ama bazen iğrençleşen yerleri de yok değil.
Ne kadar iğrençleşsede mükemmeldi bence.Bütün bölümleri güldürüyordu ilk bikaç bölüm karakterleri tanımadan sonra.Sammy de çok iyi :ehe:
Boş vaktiniz varsa kesinlikle izleyin derim izlemeyen arkadaşlara. :)

Monkey :D Luffy

Ne kadar iğrençleşsede mükemmeldi bence.Bütün bölümleri güldürüyordu ilk bikaç bölüm karakterleri tanımadan sonra.Sammy de çok iyi :ehe:
Boş vaktiniz varsa kesinlikle izleyin derim izlemeyen arkadaşlara. :)
erken bitti ya o harbi çok sağlamdı baya gülmüştüm:D

Alex Louis Armstrong

Two And a Half Men ' yene başladım 3 günde 2.sezonu bitiricem 2 bölümüm kaldı gerçekten her bölüm güldüren yegane dizilerden birisi .

Listendekiler zaten doldurmuş çoğunu :)
Tavsiye edebileceğim My name is Earl - Two and a half man - Suits - Arrested Development ve liseli diziside olsa Glee :)
Bu arada Kyle xy ne biçim bitmişti öyle :/
Hiç sorma bir solukta izledim diziyi yeni bölümü ne zaman diye çıkacak diye bakarken bir de ne göreyim dizi kaldırılmış :üzgünüm:

Not: Arkadaşlar bir kaç aradaş How I Met Your Mother'ı (HIMYM) önermişler ama zaten listede var o dizi ayrıca spartacus'de var :D.

valla ben suskunları öneririm
How I Meet Your Mother gerçekten çok komiktir
Prison break
Lost
Ezelide internetten izleyebilirsiniz bence çok harika dizidir hem de türk dizisidir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık