Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Olacak diye duydum umarım doğrudur.Scofield'a bile ayar veriyordu detaylı plan yapamasa da pratik zekayla herkesi ters köşe etmişliği de vardı. 2.sezondan itibaren onun için izlemiştim zaten.Scofield birkaç kişiyi adam bütün hapishaneyi kaçırdı ötesi yok. :D
Aynen öyle adam tek kolla Sona'nın kralı oldu daha ötesi mi var mı? Hem bence Mahone'den daha zekiydi hem de imkan veren olmamış reise yoksa nerelere gelirmiş.:D İyi oldu bunu öğrendiğim.

Aynen öyle adam tek kolla Sona'nın kralı oldu daha ötesi mi var mı? Hem bence Mahone'den daha zekiydi hem de imkan veren olmamış reise yoksa nerelere gelirmiş.:D İyi oldu bunu öğrendiğim.
Tam hatırlamıyorum ama şirket bölümlerinde baya havaya girmişti.Aslında kaçıp rahatça yaşayacakken senaryo gereği hikayeye dahil ediyorlar karakter çok tuttuğu için.Geri hapse girmesi de o kadar kötü olmamıştı bence aslında.Çünkü dışarıda ne yapsa olmuyor her işi ters gidiyor millet kötü gözle bakıyor sonra geri suça cinayete başlıyor.Dışarıda tutunamayınca içerinin kralı oluyor hiç olmazsa. :D

Bence gayet fantezi :D

Hapse bilerek girdi abisini çıkardı, sonra bir daha girdi başkalarıyla beraber çıktı, en son ajancılık oynayarak özgürlüğünü kazandı. Yetmedi birde karımı hapisten kaçırayım dedi, öldü. Ölümü için film çektiler ama şimdi ölmedi deniyor. Polat Alemdar bile daha tutarlı.
Gelecek sene de hapisten kaçarsa toplamda 4 kere hapisten kaçmış olacak. Adam sanki bu iş içim doğmuş ha bire kaçıyor. Ha birde sürekli işler sarpa sarar ama kahramanımız gözlerini kısarak "i have a plan" diyerek herşeyin üstesinden gelir :(
E tabi bazı şeylerin b*kunu çıkardıkları doğru :/ Sona'dan sonra bitmeliydi dizi. Şimdi fragmanda yine hapiste ve yine kaçacak. Belki sezon içinde bir kez daha girer ve yine kaçar :D O değilde Mahone nerde herkes var bir onu göremedim adamımdı o :/

Biz ingilizce dersinde izliyorduk Person Of Interest'i ben pek beğenmemiştim, okul atmosferinden de olabilir. Ama tanıdığım herkes övüyor. Başlasam mı :hmm:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık