Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Better Call Saul harika diziymiş. 10/10. Bazen çok sıkıyor ama 3. Sezonda biraz karakter zenginliği gelmesi lazım diye düşünüyorum.

Bugün görmüştüm onu Dizilab'de. Herkes Çok mükemmel, şahane, efsane ama hakettiği ilgiyi görmediğini yazmış. İlgimi çekmişti. Başlayacağım bugün-yarın :good:
Dizi bence baya güzel. Müzikler ve kurgusu sağlam. Sıkıntısı Sherlock gibi uzun aralar vermesi.

Arrow'da The Big Bang Theory'e yapılan gönderme iyiydi.

Edit: Rüyamda Sheldon Cooper ölüyordu. :(

Son düzenleme:
Dc'nin yeni dizisi Preacher'ın ilk bölümü çıktı. Fena değil güzel bir hikaye çıkar gibi geliyor. Takibe alın derim.

Trailer'a baktım Poh gibi şeytanlı meytanlı bir şeye benziyor.
Gül gibi Constantin varken :artiz:
Bak konusu da şu,
Tanrı’nın cenneti terk etmesinin ardından oluşan kaos sırasında bir melek ve bir şeytanın ilişkisinden “Genesis” isimli inanılmaz güçlere sahip yeni bir varlık doğar. Bu doğaüstü varlık dünyaya kaçarak Jesse Custer (Dominic Cooper) isimli Teksas’lı bir rahibin bedenini ele geçirir. Yaşamı tamamen değişen Custer, eski kız arkadaşı Tulip (Ruth Negga) ve vampir arkadaşı Cassidy (Joe Gilgun) ile birlikte tanrıyı bulmak ve olanlardan hesap sormak için yollara düşer. Genesis’in olağanüstü güçlerinden korkan melekler, Jesse Custer’e engel olmak ve onu öldürmesi için Western tarzı silahşör olan Saint of Killers’i mezardan çıkarır.
Ben ilgi çekici buldum konuyu. İlk bölümde fena değildi sana kalmış:a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık