Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Şöyle bir durum varmış.
The Harry Potter franchise has complicated rights issues. Rowling controls the franchise and has a say in everything involving the property. NBCUniversal in 2016 inked a rich seven-year rights deal with Warner Bros. Domestic TV Distribution that included U.S. broadcast, cable and streaming rights to the Wizarding World franchise. That deal, which ends in April 2025
2025'e kadar bir şey beklemeyin yani.

Monster'ı bitirdim. Üzerine çok yorum yapmaya gerek yok, kalitesini kanıtlamış bir eser. Yalnız Urasawa mangalarına o kadar aşina olmuşum ki, normalde şok olmam gereken çoğu yer bana normal geldi. Son olarak Baki baki. Kusha kusha. Bari bari. Gokun!

Yeni başladığım dizi de, hakkındaki olumlu yorumlardan ötürü sitede birkaç kişiye önerdiğim Happy Valley oldu. İlk bölümden güzel bir sıra dışı bir girişe sahip. İngiliz polisiyesi olduğu kalitesinden ve ortamlardan belli. Bitirince daha detaylı bir şeyler yazarım. @Onagh buna da bak bir ara, seversin.

Onagh

Monster'ı bitirdim. Üzerine çok yorum yapmaya gerek yok, kalitesini kanıtlamış bir eser. Yalnız Urasawa mangalarına o kadar aşina olmuşum ki, normalde şok olmam gereken çoğu yer bana normal geldi. Son olarak Baki baki. Kusha kusha. Bari bari. Gokun!

Yeni başladığım dizi de, hakkındaki olumlu yorumlardan ötürü sitede birkaç kişiye önerdiğim Happy Valley oldu. İlk bölümden güzel bir sıra dışı bir girişe sahip. İngiliz polisiyesi olduğu kalitesinden ve ortamlardan belli. Bitirince daha detaylı bir şeyler yazarım. @Onagh buna da bak bir ara, seversin.
Az önce ilk bölümünü bitirdim :) İzlemeyi nedense hep ertelediğim bir diziydi. Henüz kadın karaktere biraz uzağım ama ısınacak gibiyim ileriki bölümlerde.

Az önce ilk bölümünü bitirdim :) İzlemeyi nedense hep ertelediğim bir diziydi. Henüz kadın karaktere biraz uzağım ama ısınacak gibiyim ileriki bölümlerde.
Ona ben de çok ısınmadım, ilk bölümden bağ kurabildiğim bir karakter olmadı henüz. Patron biraz iyi gibi. Grantchester'ın yıldızı da kötü adam rolünde, görünce gözlerin açılmıştır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık