Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Dizi tavsiyelerine açığım :gamyon:
The Wire, The Deuce, Damages, Endeavour, Utopia, The Knick, The Fall, Succession, Gomorrah, Killing Eve, Bron/Broen (kişisel favorim), Alienist, The Newsroom, Californication. İzlediklerin vardır ama bunlar gerektiği değeri görmeyen diziler benim gözümde.

şok şok şok netflix resident evil dizisini duyurdu. ??
Gözümde berbat olacak olsa bile yapsınlar. Z kuşağına yönelik çok yerinde bir pazarlama çalışması. Hazır bir süredir efsane RE oyunlarını da yeniliyorlar, eskileri platformlara yüklüyorlar. Saçmasapan ve işinde kötü streamerlara para vereceklerine, kıyak geçeceklerine bu şekilde marketing yapsınlar. Hem daha başarılı olur. Hem de bakarsınız gaza gelir bu sefer dümdüz hollywood ürünü olmayan adam akıllı bir film çekerler.

Boardwalk Empire 5.sezonun başlarındayım.
Eli Thompson şu dizideki en beceriksiz karakter olabilir. Gillian, Jimmy kader kurbanı. Başlarına talihsiz şeyler gelmiş. Ama bu adamın iki yeteneği var Nucky'nin kardeşi olmak ve evlenip 8 çocuk yapmak. Hayatında elde ettiği yükselme kardeşi olmasa olmayacak. 2 defa kardeşine ihanet etti. İlkinde ağlayarak yalvararak geri döndü. Birkaç bölüm önce öldürün gitsin diyordu halbuki. Abisini köpek gibi kıskanıyor. Zordayken abisine aile goygoyu yapıp oğlu abisini takdir edince benim ailem demeyi biliyor. Abisi olmasa çocuklarına bakabilecek miydi? Tavşan gibi üremiş bir de 8 çocuğum var bakacak diyor. 5.sezonda ne olur bilemem ama şu ama kadar olanlarla net bir şekilde diyebilirm ki bu adam Nucky olmasa ölürdü. Yaptığı ihanetler de bunu bilmesinden dolayı doğan kıskançlığından kaynaklanıyor. Abisi şehir dışına çıkıp onu yetkilendirice kimse bunu takmıyor. Babası sen kendine bakarsın ama Eli yapamaz diyor onu Nucky sanıp. Nucky'nin aile özlemi olan birisi olmasına rağmen neden çocuk sahibi olmadığını anlamıyorum da ayrıca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık