Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Valla korku hariç her şey açığım ya şu an.
Ben izleyeceğim dizileri yazayım sana o zaman;
Patriot (Komedi), The Shadow Line (Polisiye), The Sinner (Gizem), Yellowstone (Dram), Grantchester (Suç), You (Suç), Nip/Tuck (Dram), Berlin Alexanderplatz (Dram), Good Omens (Fantezi), Krypton (Bilim Kurgu), Messiah (Gizem), Formula 1: Drive to Survive (Spor), Escape at Dannemore (Dram), Happy Valley (Dram), The Son (Dram),The Deuce (Dram), Vinyl (Dram), Show Me a Hero (Suç), The Expanse (Bilim Kurgu), The OA (Gizem), The Stranger (Gizem), Hunters (Dram), Tiger King (Suç), Luck (Dram), 12 Monkeys (Bilim Kurgu), Anne with an E (Dram), The Tick (Komedi), Normal People (Dram), After Life (Dram), Pan Am (Dram)

Ben izleyeceğim dizileri yazayım sana o zaman;
Patriot (Komedi), The Shadow Line (Polisiye), The Sinner (Gizem), Yellowstone (Dram), Grantchester (Suç), You (Suç), Nip/Tuck (Dram), Berlin Alexanderplatz (Dram), Good Omens (Fantezi), Krypton (Bilim Kurgu), Messiah (Gizem), Formula 1: Drive to Survive (Spor), Escape at Dannemore (Dram), Happy Valley (Dram), The Son (Dram),The Deuce (Dram), Vinyl (Dram), Show Me a Hero (Suç), The Expanse (Bilim Kurgu), The OA (Gizem), The Stranger (Gizem), Hunters (Dram), Tiger King (Suç), Luck (Dram), 12 Monkeys (Bilim Kurgu), Anne with an E (Dram), The Tick (Komedi), Normal People (Dram), After Life (Dram), Pan Am (Dram)
Hmm birçoğuna baktım bu dizilerin. Patriot'u başlamıştım zaten, onu indiririm şimdi.

Evet, bir de S seviye ajanlar en kıymetli olanlar olmasına rağmen, her işe bunları koşturuyorlar. Biri takip edilecek, bunlar ediyor. Bir şey alınacak, bunlar alıyor. Bu kadar kıymetli ajanların varsa, sadece önemli işlerde kullanman gerekir. Bir de Beeman sorunu var. Daha dizinin başında bunlardan şüphelenip, garajlarını arıyor, ama ne hikmetse FBI veritabanından bunların geçmişlerini araştırmıyor. Halbuki beş dakikalık bir işlemdi. Neyse, mantık hatalarına girmeyelim, işin içinden çıkamayız.
Paige ve anası beni en çok sinir eden dizi karakterlerindendi. Anası vatan millet Sakarya, kendisi sığır. Beeman mevzusu ise baştan beri en saçma şeylerden biriydi.
Finalde de gitmelerine izin vermesi de propaganda. 'Ne kadar kötü olurlarsa olsunlar bakın komşuluk hatrı için serbest bırakıyoruz.' Gerçekte böyle bir şey olmasının imkanı yok tabii. /SPOILER]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık