Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Fena değil. İki sezonluk zaten, çerezlik bir dizi. +18 sahneler sahneler falan bayağı mevcut. Konusu biraz değişik. Ben zamanında çok ümitli başlamıştım diziye, ama nedense sonraları biraz beklentiyi düşürdü.
Sorun olmaz zaten hangi dizi açarsan aç bir yerlerden cinsellik çıkıyor artık alıştık önemli olan izlettiryormu izlettiyorsa sorun yoktur

Ben de dizi arıyorum bu aralar. Yakında iki aylığına köye gideceğim, ve orada belli bir süre sonra zaman geçmiyor. O yüzden bulabildiğim ne varsa depoluyorum. The Blacklist'i izlemeyi düşünüyorum. Varsa tavsiyen alırım yani.:d

The blacklist fena değil The mentalist izlemiştim oda iyi sayılırdı person of interest beğenmiştim,Son çıkanlardan alex rider vardı onu izlemiştim haluk bilginer var diye,Hannibal şiddetle öneririm en beğendim dizi şuan aklıma gelenler bunlar

Diziler aşırı çükkolaştı yav, eskiden hep izlediğim bi' dizi olurdu güncel, şu aralar eskiden izlediğim dizileri izler oldum. Bu aralar döndüğüm dizi Louie, herkese öneririm.

Sorun olmaz zaten hangi dizi açarsan aç bir yerlerden cinsellik çıkıyor artık alıştık önemli olan izlettiryormu izlettiyorsa sorun yoktur
Sense8 cinsellik açısından çığır açmış bir dizidir yalnız. İçinde erkekken ameliyat ile kadın olan, sonra da lezbiyen olarak başka bir kadınla evlenen biri var. 8 kişi durmadan grup yapıyor falan. Beni çok rahatsız etmişti, ileri sarıyordum seks sahnelerini.

Breaking bad'in detaycılığı, the sopranos'un mafya konulu olmasına rağmen sakin havası, Oz'un vahşeti harika.

Bu dizilerin en sevdiğim yönlerinden birisi paso müzik girmemeleri. Resmen müzik bizi yönlendiriyor yerli dizilerde. Geril, mutlu ol, heyecanlan, hüzünlen , romantikleş.

Ve bizi yani izleyiciyi aptal yerine koymamaları. Karakterler hislerini ağzından söylemiyor. Biz de karakter hislerini anlayalım diye durduğu yerde konuşmaya başlıyor lan. Kimse de deli misin sen lan kendi kendine konuşuyorsun demiyor.

Breaking bad'in detaycılığı, the sopranos'un mafya konulu olmasına rağmen sakin havası, Oz'un vahşeti harika.

Bu dizilerin en sevdiğim yönlerinden birisi paso müzik girmemeleri. Resmen müzik bizi yönlendiriyor yerli dizilerde. Geril, mutlu ol, heyecanlan, hüzünlen , romantikleş.

Ve bizi yani izleyiciyi aptal yerine koymamaları. Karakterler hislerini ağzından söylemiyor. Biz de karakter hislerini anlayalım diye durduğu yerde konuşmaya başlıyor lan. Kimse de deli misin sen lan kendi kendine konuşuyorsun demiyor.
Yeni iyi bir dizi bulmak cidden çok zor. Çoğu dizi ilk sezonu iyi yapalım zaten gerisini millet izler meraktan kafası ile yazılıyor. Şuan kendimi başına oturtacak bir dizi bulamıyorum. Stranger things bekliyor köşede yarım kalmış, peaky blinders öyle, black mirror yarım kalmış yine. Kaldıki belki şu 3 dizi yeni jenerasyon dizilerinin en kalitelilerinden yine devam edemiyorum.

Verdiğin örnekleri değerlendirecek olursam Sopranosa başlayamadım bir türlü ona yorum yapamıyorum. Breaking bad çok değişik bie diziydi mesela. Çoğu kişi aksiyona veya olay örgüsüne, karakterlere yoğunlaşmıştı. 5. Sezonuna kadar neden bu kadar iyi bir dizi olduğunu anlayamadım ve bir nebze abartılmış buldum. Fakat 5. Sezonda ilk sezonun flashbackleri gösterilince şunu farkettim: Bir karakterin değişimi anca bu kadar iyi yansıtılabilirdi. O kadar iyi ve insansı bir ana karakter değişimi var ki dizi boyunca farketmemişim adamlar yavaş yavaş yedirmiş bize. Oz ise bir şaheserdi. Muazzam olay örgüsü, karakterlerin işlenmesi, herkesin her an ölebilecek olması falan. Şuan zirvemdedir. Ha keşke son sezon olmasaydı orası ayrı.
İzlemediysen bu arada Black Sails tavsiye ederim. Underatedın kralıdır beğenirsin yüksek ihtimalle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık