Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bu manyak ruh hastası adam sevgililerini öldürmüyor mu? Gossip Girlde de manyaktı üstüne yapıştı sayko roller, şu diziyi biz çeksek demediklerini bırakmazlar xd
Aynen.Orada da manyaktı burada da :D Sevgililerini öldürüyor diye biliyorum bende.

Preacher gibi bir eseri böylesine bok eden AMC'yi tebrik ediyorum. Şaheseri tam bir leşe çevirmişler. Reziller.

Fargo başlamayı düşünüyorum ama biraz ağır ilerliyor dediler. İzleyenler ne düşünüyor acaba?

@Smoker 9. sezon cidden çok iyi olmuş, müzikleri felan çok sevdim 10. sezonda sanırım gene eski yıllarda olacakmış, dün öyle bir şey okudum.

Fargo başlamayı düşünüyorum ama biraz ağır ilerliyor dediler. İzleyenler ne düşünüyor acaba?

@Smoker 9. sezon cidden çok iyi olmuş, müzikleri felan çok sevdim 10. sezonda sanırım gene eski yıllarda olacakmış, dün öyle bir şey okudum.
Ben 2 sezonunu izledim. 2'si de harikaydı. Yavaştan kastın ne Prison Break gibi birşey arıyorsan izleme tabi. Klasik suç draması breaking bad gibi. Dizinin geçtiği yer soğuk bir yer o soğuk atmosferi cok hoşuma gidiyor böyle insanın battaniyeye sarılası geliyor :D
Fargo 1x1 izlediğim en iyi plot bölüm olabilir birde. 1 saatten biraz fazla aç izle film gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık