Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Vikide mi ne görmüştüm. Irkı hakkında pek konuşmuyormuş. Ketummuş bu konuda.
Yoda'dan başka bildiğim dört tane daha var bu ırka mensup olan ve hepsi de Jedi Master. İsimleri yanlış hatırlamıyorsam Minch, Oleg, Vandar Tokare, Yaddle. Bunlar çizgi romanlarda ve oyunlarda görülüyor.
Bu serinin en sıkıntılı yanı karakterlerin gerçek origin hikayeleri olmaması bence. Temel alacak bir kitap ya da çizgi romanı olmaması yani. İsteyen senarist, yapımcı veya çizgi roman yazarı kafasına göre takılabilir ama canon sayılamayabilir. Ben yanlış da biliyor olabilirim tabii.

Bu serinin en sıkıntılı yanı karakterlerin gerçek origin hikayeleri olmaması bence. Temel alacak bir kitap ya da çizgi romanı olmaması yani. İsteyen senarist, yapımcı veya çizgi roman yazarı kafasına göre takılabilir ama canon sayılamayabilir. Ben yanlış da biliyor olabilirim tabii.
Son film serisi ile geçmişi tamamen yok saydılar gibi bir şey. Dizide de son bölüme kadar neredeyse ana seri ile bağlantı yoktu. Anca son bölümde Jedi lafı geçti.

Marvel çıkarıyor çizgi roman. Bunlar canon. Tabii eskiyi de silmedi değil.

Son film serisi ile geçmişi tamamen yok saydılar gibi bir şey. Dizide de son bölüme kadar neredeyse ana seri ile bağlantı yoktu. Anca son bölümde Jedi lafı geçti.
Son üçlemenin sadece ilk filmini izledim, rezaletti. Seriyi her ne kadar overrated bulsam da son filmler gerçekten kötüydü. Dizi de iyi ama her yere ün salmış savaşçıları bilmemeleri, Güç'ten bihaber olmaları garipti. Kötülüyor bence diziyi böyle şeyler.

Marvel çıkarıyor çizgi roman. Bunlar canon. Tabii eskiyi de silmedi değil.
Çizgi romanlara bir göz atayım o zaman. Çok bölüm var mı?

Son üçlemenin sadece ilk filmini izledim, rezaletti. Seriyi her ne kadar overrated bulsam da son filmler gerçekten kötüydü. Dizi de iyi ama her yere ün salmış savaşçıları bilmemeleri, Güç'ten bihaber olmaları garipti. Kötülüyor bence diziyi böyle şeyler.

Çizgi romanlara bir göz atayım o zaman. Çok bölüm var mı?
Epey var. Ben de pek bilmiyorum. İnternetten bulduğum bir kaç tanesini okudum sadece.

Şunu söyleyebilirim. Çizimler baya iyi. Atmosfer de eski sw atmosferi. Üstelik Vader'ın iç dünyasına da inilmiş biraz.

Az bi şey okusam da beğendim ben.

Epey var. Ben de pek bilmiyorum. İnternetten bulduğum bir kaç tanesini okudum sadece.

Şunu söyleyebilirim. Çizimler baya iyi. Atmosfer de eski sw atmosferi. Üstelik Vader'ın iç dünyasına da inilmiş biraz.

Az bi şey okusam da beğendim ben.
Bir göz atayım. Teşekkürler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık