Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Buradaki witcher cast yorumlarını görünce aklıma lucifer dizisinin ana karakteri tom ellis geldi. Kitapta sapsarışın olarak tasvir edilen herifin -soyadı bile morningstar- rolünü bildiğin İngiliz Kenan imirzalıogluna verip 10/10 oynatmışlardı. Şu diziyi izleyip tom ellis olmamış diyen yoktur herhalde ben hiç duymadım. Tom ellis'e helal olsun onu bu diziye sokan insana da..

Buradaki witcher cast yorumlarını görünce aklıma lucifer dizisinin ana karakteri tom ellis geldi. Kitapta sapsarışın olarak tasvir edilen herifin -soyadı bile morningstar- rolünü bildiğin İngiliz Kenan imirzalıogluna verip 10/10 oynatmışlardı. Şu diziyi izleyip tom ellis olmamış diyen yoktur herhalde ben hiç duymadım. Tom ellis'e helal olsun onu bu diziye sokan insana da..
Kitabın yazarı Henry Cavill'in oyunculuğunu çok beğendiğini söylemiş. Çok fazla sevmedim diziyi, dört bölüm izledim henüz ancak Geralt'ın hikaye süresince tepkileri, nefes alış verişleri kitaptaki Geralt'ı hatırlatıyor gerçekten. Ek olarka The Witcher III oyunundaki Geralt'ı gerçekten oldukça iyi yansıtıyor.

Kaynak: https://www.cinemablend.com/televis...y-cavill-being-so-committed-to-playing-geralt

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık