Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Çok bomba giren dizilerde fos çıkabiliyor ya . Bence bir eserin Reyting kaygısı olmadan olduğu şekilde hikayeyi ilerletmesi her zaman daha iyi.

Cok sevdiğim bir kitap serisi olan His Dark Materials zamanında üçleme olarak film yapılacaktı, ama ilk film olan The Golden Compass yüksek bütçesine rağmen gişede yeterli izlenme sayısına ulaşmadığı için film projesi iptal edilmişti. BBC One ve HBO hayvan gibi oyuncu kadrosu ile ortak yapım olarak bu seriyi dizi yaptı ve 11 gün sonra ilk bölümü yayınlanacak. Çok güzel bir fantastik eser olan bu seriyi izlemenizi tavsiye ederim. Fragman:

Cok sevdiğim bir kitap serisi olan His Dark Materials zamanında üçleme olarak film yapılacaktı, ama ilk film olan The Golden Compass yüksek bütçesine rağmen gişede yeterli izlenme sayısına ulaşmadığı için film projesi iptal edilmişti. BBC One ve HBO hayvan gibi oyuncu kadrosu ile ortak yapım olarak bu seriyi dizi yaptı ve 11 gün sonra ilk bölümü yayınlanacak. Çok güzel bir fantastik eser olan bu seriyi izlemenizi tavsiye ederim. Fragman:

Narniayı hatırlatıyor

American crime story 2x1'i izledim. Gianni Versace'nin cinayeti. Dümdüz kıskançlık cinayeti yani bunun nesini dizi yaptınız be kardeşim ? İlk bölüm fena değildi ama kalan bölümler izlemeye değmez diye düşünüyorum çünkü dümdüz cinayet la. Çetrefilli hiçbirşey yok.

HBO yapıyorsa izlenir ya.

American crime story 2x1'i izledim. Gianni Versace'nin cinayeti. Dümdüz kıskançlık cinayeti yani bunun nesini dizi yaptınız be kardeşim ? İlk bölüm fena değildi ama kalan bölümler izlemeye değmez diye düşünüyorum çünkü dümdüz cinayet la. Çetrefilli hiçbirşey yok.
Ben 2-3 bölüm izleyip bıraktım. İlk sezonla bu sezonun kalite bakımından alakası yok.

Golden Compass'i yıllar önce TV'de izlemiştim, aklımda güzel kalmıştı, mutlaka bakarım buna.

Bir de dizi direkt en baştan başlayacak, yani Golden Compass sonrası kısımlardan başlamayacak değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık