Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Nası bi dizidir hocam, karakterleri falan nasıldır iyi midir?
Stephen king uyarlaması dizi, James Franco başrolde, Yönetmende( ya da Yapımcı) JJ Abrams.
Bir tane adam var Jake diye. Ihtiyar bir lokanta sahibi Arkadaşı var. Arkadaşı kanser oluyor kanser olmadan önce de ondan birşey yapmasını istiyor. Lokantasının kileri 1960'a açılan bir zaman tüneli. Jake'ten 1960'a gidip 3 yıl orada kalıp John F. Kennedy'i suikastten kurtarıp dünyayı daha iyi bir yer haline getirmesini istiyor. Yabancı dizi izlemeyen Arkadaşlarım bile beğendi kaçırma derim :good:

Outlaw

Stephen king uyarlaması dizi, James Franco başrolde, Yönetmende( ya da Yapımcı) JJ Abrams.
Bir tane adam var Jake diye. Ihtiyar bir lokanta sahibi Arkadaşı var. Arkadaşı kanser oluyor kanser olmadan önce de ondan birşey yapmasını istiyor. Lokantasının kileri 1960'a açılan bir zaman tüneli. Jake'ten 1960'a gidip 3 yıl orada kalıp John F. Kennedy'i suikastten kurtarıp dünyayı daha iyi bir yer haline getirmesini istiyor. Yabancı dizi izlemeyen Arkadaşlarım bile beğendi kaçırma derim :good:
Sağol hacı, bakarım gece. İzledikten sonra görüşlerimi yazarım

Tek sezon olacak diyorlar doğru mu?

Stephen King modası başladı o zaman. Bir film ve bir diziyle başladılar. Devamı da gelir gibi

Beyler The Wire'a başladım biraz sıkıcı geldi ilk başta ama sonradan beğendim. Şuanda 5. Bölümdeyim ve dizi hiç heyecanlı değil. Sezon finaline doğru heyecana artacak mı yoksa hep aynı mı?

Beyler The Wire'a başladım biraz sıkıcı geldi ilk başta ama sonradan beğendim. Şuanda 5. Bölümdeyim ve dizi hiç heyecanlı değil. Sezon finaline doğru heyecana artacak mı yoksa hep aynı mı?
Imdb'de ilk 10'da olması lazım dizinin yani gideri vardır bence. Ben de indirdim ama izleme fırsatım olmadı henüz.

Band of Brothers'ın ilk bölümü izledim güzelmiş beğendim

Imdb'de ilk 10'da olması lazım dizinin yani gideri vardır bence. Ben de indirdim ama izleme fırsatım olmadı henüz.

Band of Brothers'ın ilk bölümü izledim güzelmiş beğendim
Band of Brothers'ın da puanı yüksekti galiba.

Şu zamana kadar The wire kadar övülen bir dizi görmediğim için izlemeye devam edeceğim bakalım neler olacak.

Sıkıcı olup olmaması sizin ne beklediğinize bağlı. Eğer 24 tarzı bol aksiyonlu ve heyecanlı bir dizi bekliyorsanız, bence yol yakınken bırakın.
Şöyle diyeyim, yanlış hatırlamıyorsam 5 sezonluk dizi boyunca sadece 1 kez polisler tarafından ateş edildi.
Kendi adıma konuşursam; hiç sıkılmadan izlediğim, polisiye dizilerinde zirve olan ve buram buram kalite kokan bir baş yapıt The Wire.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık