Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

@Smoker 3. sezon finalinin All Along The Watchtower'lı son 10 dakikası hâlâ aklıma geldiğinde tüylerimi diken diken eder, muhteşem bir bölümdü.
Legend of the Galactic Heroes'dan sonraki en iyi uzay operası şüphesiz, Babylon 5'ı daha izlemediğim için şimdilik onu kıyaslamanın dışında tutuyorum tabii.

@Smoker 3. sezon finalinin All Along The Watchtower'lı son 10 dakikası hâlâ aklıma geldiğinde tüylerimi diken diken eder, muhteşem bir bölümdü.
Legend of the Galactic Heroes'dan sonraki en iyi uzay operası şüphesiz, Babylon 5'ı daha izlemediğim için şimdilik onu kıyaslamanın dışında tutuyorum tabii.
3. sezonu bitirmedim daha. Eminim sağlam bölümdür.

Battlestar Galactica izlememiş arkadaşlar bana göre çok şey kaçırıyor. 2006 yılında ilk bölümünü izleyip çok dandik diye bırakmıştım. Meğersem o zamanlar bakış açım çok darmış. İzlediğim en muhteşem yapımlardan biri oldu bile. 3. sezonu izliyorum şu an. İzlemeyenler başlasın derim.

Galactica ve Pegasus'un, Cylonlar'a ait Diriliş Gemisi ile kapışması, Galactica'nın Yeni Caprica'nın atmosferine bodoslama girmesi, 4 Cylon ana gemisi ile tek başına kapışan Galactica için umutlar tükenmişken Pegasus'un ortama dalması gibi kendini ayakta izleyecek muhteşem uzay savaşları var.

Bahsettiğim atmosfer sahnesi.

Tamamını izlemek isterseniz. 1.40'ta başlıyor.
Zamanında CNBC-e verirdi bu diziyi. İyi dizi gerçekten. Tekrar izlenebilir.

Bu arada Leftlovers'ın yarıda kalması kötü oldu:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık