Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

American horror story sonu sürekli kötü mü bitiyo yoksa güzel bittiği sezonlar oluyo mu başlamayı düşünüyorum.?
Her sezon farklı bir hikaye var. İyi ya da kötü sonla bittiği söylenemez. Mutlu son denilebilecek Asylum, Coven ve Hotel var. Ki o sezonlarda bile bir sürü karakter ölüyor, epey dramatik şeyler yaşanıyor.

Sitede benden başka American Horror Story takip eden var mı? 6. sezona geldim, Çok iyi bir dizi cidden. Freak Show'u kimse beğenmemiş, ama bana göre en iyi sezonuydu. Palyaço Twisty bile yeter sezonu kurtarmak için. İki bölüm görünen Edward Mordrake için ayrı sezon bile çekilir. 6. sezona başlayacağım bugün, ama 6. sezon olan Roanoke'u da kimse beğenmemiş. Sezon sıralaması yapacak olursam:

American Horror Story: Freak Show
American Horror Story: Asylum
American Horror Story: Murder House
American Horror Story: Hotel
American Horror Story: Coven
Ben Freak Show'dan sonrasını izlemedim sanırım. Şu siyahi bir adamla beyaz kadının evlenip bir yere taşındığı sezon hangisiydi unuttum. İlk 2 bölümü izledim sonra hard diskim yandı, tekrar da indirmedim. En güzel sezon o olacak gibi hissetmiştim nedense.

Ben Freak Show'dan sonrasını izlemedim sanırım. Şu siyahi bir adamla beyaz kadının evlenip bir yere taşındığı sezon hangisiydi unuttum. İlk 2 bölümü izledim sonra hard diskim yandı, tekrar da indirmedim. En güzel sezon o olacak gibi hissetmiştim nedense.
Yarım kaldığın sezon Roanoke, yani 6. sezon. Bundan önce 5. sezon Hotel var. Ben şu an 7. sezon olan Cult'ı izliyorum.

Black Mirror izleyin güzel dizi istediğiniz bölümden veya sezondan başlayabilirsiniz.Şahsen bn 4 sezondan başladım iyiydi bölümler bağımsız oyuncularda her bölümde değişiyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık