Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suits dizisini begenmedim, sıradan dizilerden biri. İzleyecekler daha iyi dizi bulabilirler, tavsiye etmem.

Çerezlik dizi yav, öyle canın sıkılınca açıp izleyeceğin sıradan komedi dizilerinden biri. Ama Harvey gerçekten on numara karakter :D
Harvey ve mike kurtarıyor diziyi. Diğer karakterler iyi deil, özellikle düzgün kadın karakter yok.

Bir de dediğin gibi çerezlik bir dizi ama bir yerden sonra gitmiyor. :/

Unknown

Arrow Genel
Deathshot,Deathstroke baya sağlam karakterler ve oyuncular yahu :/ Hele Deathshot :good:

Birkaç tane dizi önereyim sizlere.
-Band of Brothers- 2000'li yıllarda Hbo tarafından çekilen ve 2. dünya savaşını anlatan bir dizidir.Size garanti ederim her bölümü film kalitesindedir.Efektleri falan gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.:/
-Banshee- Gayet güzel kurgusu olan ve fazlasıyla aksiyon içeren bir dizidir.Benim gibi aksiyon severler eminim ki bu diziyi çok sevecektir.
-Black Sails- Korsan temalı bir dizi olduğu için ilginizi çekecektir.:/ Spartacus'ün yapımcıları bu dizinin yapımcılarıdır aynı zamanda.
-Vikings- Adından da anlaşılacağı gibi Vikingleri konu alan bir dizi.Çok ilginç ve ilginç olduğu kadar da içine çeken bir atmosferi var dizinin.Kesinlikle klişe dizilerden değil fazlasıyla özgün bir yapısı var.
Ramazanda dizi izleme keyfi başkadır.:ehe:Bu dizileri izlemeyen arkadaşlara tavsiyem kaçırmasınlar derim.:good:

Kurgusu sağlam olan bir dizi önerebilecek var mı ? :/
Prison Break, Dexter, Sherlock olabilir. Kurgu bakımından öncelik olarak Prison break çok iyi, izlemediysen direkt ondan başla. Abartılı sayıda dizi izlemişimdir ve Prison break'in yeri bende ayrıdır, daha da iyisine denk gelmedim.

Game of thrones dizisini de izleyebilirsin ama ben 5. bölümden sonra bıraktım. Buradan ve arkadaş çevresinden yediğim spoilerlardan dolayı zevk alamadım ancak iyi bir seridir, ki izlemişindir zaten.

Ayrıca;
http://www.korsanfan.com/forum/konu/12235-dizi-tavsiye
http://www.korsanfan.com/forum/konu/14234-dizi-tavsiye-2
Başlıklarına göz atabilirsin.

Canım sıkıldığı için izliyorum.Zaten asıl amacım Flash ı izlemek.O gelene kadar aradan Arrow u çıkarayım dedim.Hangi konuda sıkıyor.Spoiler içinde bahsedebilirsin.
Oliver şıpsevdi onun o halleri sıkıyor açıkçası, flashbackler acayip kısa ve son sezondaki kurgu çok kötü izlemediysen spoiler a bakmai Felicity olmasa izlemezdim açıkçası. :D
Adamın annesini öldürüyor pes ediyor herif, Felicity iki gaz veriyor öldürme planları yapıyor bu seferde bu kısımdan sonra bana acayip yapmacık geldi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık