Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arrow u izlemedim.İlk bölümü izledim beğenmedim.Pek süper kahraman gibi gelmedi bana.Ama Flash baya güzel olacağa benziyor.Ne zaman gelicek ilk bölümü ?
Arrow süper güçlere sahip değil. Elindeki teknoloji, aile şirketi, serveti ve fiziksel dövüş kabiliyetleriyle bir şeyler yapıyor. Flash'ın çekiciliği süper gücünden kaynaklı. :D

Unknown

Arrow süper güçlere sahip değil. Elindeki teknoloji, aile şirketi, serveti ve fiziksel dövüş kabiliyetleriyle bir şeyler yapıyor. Flash'ın çekiciliği süper gücünden kaynaklı. :D
Batman'ide sevmem.Arrow'dan da tiskindim.Ama yinede kısa bir şekide özetlermisin birşey kaçırmamış olayım :ehe: Süper kahraman dediğin adamın süper bir gücü olur.Süper para yada süper servet diye birşey olur mu yahu :D

Süper gücü olmadan tek sevdiğim kahraman İron man dir.Oda Robert Downey oynuyor diyeydi.

GoT güncele geldim, izleyecek dizi veya anime kalmadı :/

Breaking Bad'e başlamayı düşünüyorum herkes çok övüyor, nasıl bir şeydir, ilk sezonu kötü 2. sezonda uçuyor tarzı durumları var mıdır birisi bilgilendirirse sevinirim.

Breaking Bad'e başlamayı düşünüyorum herkes çok övüyor, nasıl bir şeydir, ilk sezonu kötü 2. sezonda uçuyor tarzı durumları var mıdır birisi bilgilendirirse sevinirim.
Hannibal'a başla efsane:a: İlk sezon mükemmel ikinci sezon daha da müthiş:cool: Hele bi de şey olursa deyip spoiler vermiyem şimdi:D
Anime de öneririz problem olmaz:)

Breaking Bad 3 sezon izledim hep aynı sezon finali güzel sezon başı güzel arası sıkıcı :D Haftalık takip edilecek dizilerden oturup bir seferde bitiremiyorsun ağır geliyor temposu dizinin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık