Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kara toprak dedin içim gitti yine o Kevin olayına ne üzüldüydüm yahu..

Kızıl kafa dediğinin Bitches demesi çok iyiydi hele onun çıktığı bölümün birinde bir sahne var Dean Cesur Yürek reğliği falan söylüyordu efsane bölümlerdi :D

O eski reyizlerden birini Unuttuk Sarı gözlü şeytan Raziel di sanırım adı oda baya iyiydi..
Kevin'in sonu Winchesterlerle bu kadar haşır neşir olursan olacağı bu... Mesajı verilmek istendi ölümüyle. :ehe:

O kızın ilk çıktığında ve lez olduğunu öğrendiğimiz de ben Dean ile aynı tepkiyi vermiştim büyük hayal kırıklığı yaşamıştım. :üzgünüm:

Raziel baş meleklerden birisi ne ettin... :hhh:

Azazel'i demek istedin sanırım, sarı gözlü reis. Sam'in hayatını mahveden anlaşmacı çakal. :ehe:

Unknown

O kızın ilk çıktığında ve lez olduğunu öğrendiğimiz de ben Dean ile aynı tepkiyi vermiştim büyük hayal kırıklığı yaşamıştım. :üzgünüm:

Raziel baş meleklerden birisi ne ettin... :hhh:

Azazel'i demek istedin sanırım, sarı gözlü reis. Sam'in hayatını mahveden anlaşmacı çakal. :ehe:
Aynen bende üzülmüştüm baya.Şöyle bir replik vardı sanırım
-Kardeşin var mı ?
-Evet 2 tane.. Ps ve Xbox :D
Raphiel durumuna döndü çaktırma :D zaten açıklamayı Sarı gözlü şeytanla yaptım :D O da ayrı reyiz di işte..

Aynen bende üzülmüştüm baya.Şöyle bir replik vardı sanırım
-Kardeşin var mı ?
-Evet 2 tane.. Ps ve Xbox :D
Raphiel durumuna döndü çaktırma :D zaten açıklamayı Sarı gözlü şeytanla yaptım :D O da ayrı reyiz di işte..
Olur ya arada parmaktır sürçer. :ehe:

Şimdi de yeni bir kızıl var, Aboddon. :cool:

Ruby'de ilki sarışın olan efsaneydi ya, ikincisi esmer olan Sam'in karısı kıskanmış olacak ki yüzünü değiştirttiydi. :artiz:

Unknown

Olur ya arada parmaktır sürçer. :ehe:

Şimdi de yeni bir kızıl var, Aboddon. :cool:

Ruby'de ilki sarışın olan efsaneydi ya, ikincisi esmer olan Sam'in karısı kıskanmış olacak ki yüzünü değiştirttiydi. :artiz:
Aboddon deme bunu kafayı kestiklerinde ben bir üzüldüm bir üzüldüm :D Ama iyi ki geri döndü.. :D O Rockcı kıyafeti ayrı iyiydi :D

Ruby konusunda gelirsek kıskanması normaldir de oyunculuğuda vardı hani :D

En son olarakda Habil/Kabil olayına girmeleri ve Dean in mührü alması falan baya güzel girilmişti o konuya..

Aboddon deme bunu kafayı kestiklerinde ben bir üzüldüm bir üzüldüm :D Ama iyi ki geri döndü.. :D O Rockcı kıyafeti ayrı iyiydi :D

Ruby konusunda gelirsek kıskanması normaldir de oyunculuğuda vardı hani :D

En son olarakda Habil/Kabil olayına girmeleri ve Dean in mührü alması falan baya güzel girilmişti o konuya..
Bak onu unuttuydum ben, herifler Kabil'i bile masum yaptılar ya la, gül gül öldüm o bölümde. :hhh:

Türkiye'de doğduğum için bazen kendime kızıyorum arkadaş. Kızıl nüfusu yok denecek kadar az olanlar da çilli bom şarkısına ideal oyuncu sınıfındalar. :artiz:

Sarışın Ruby'e kafayı acayip taktıydım ben, ismen aratıp resim olsun film olsun şöyle bir araştırmıştım da öldükten sonra tüm hevesimi kaçırdı şerefsizler. Esmer olanı zaten beğenmiyordum hatta onun yüzünden sarışını kaybettik, lanet gacı. :ehe:

Abaddon ile Crowley arasında ki savaşta ilgi çekici bir hal alabilir, tabi senaristler eldekini iyi değerlendirirlerse.

Unknown

Bak onu unuttuydum ben, herifler Kabil'i bile masum yaptılar ya la, gül gül öldüm o bölümde. :hhh:

Türkiye'de doğduğum için bazen kendime kızıyorum arkadaş. Kızıl nüfusu yok denecek kadar az olanlar da çilli bom şarkısına ideal oyuncu sınıfındalar. :artiz:

Sarışın Ruby'e kafayı acayip taktıydım ben, ismen aratıp resim olsun film olsun şöyle bir araştırmıştım da öldükten sonra tüm hevesimi kaçırdı şerefsizler. Esmer olanı zaten beğenmiyordum hatta onun yüzünden sarışını kaybettik, lanet gacı. :ehe:

Abaddon ile Crowley arasında ki savaşta ilgi çekici bir hal alabilir, tabi senaristler eldekini iyi değerlendirirlerse.
Yok yahu sevdim ben o konuyu baya yaratıcıydı :D

Kızıl konusunda o da gerçek değildir zaten :D Yinede Aboddon ayrıdır :D

Ben o kadar takmasamda Kara Ruby den tiskinmiştim baya oyunculuk sıfırdı. :D

"Hello Boys" O Benim lafımdı :D savaşın başlangıcıydı :D

Yok yahu sevdim ben o konuyu baya yaratıcıydı :D

Kızıl konusunda o da gerçek değildir zaten :D Yinede Aboddon ayrıdır :D

Ben o kadar takmasamda Kara Ruby den tiskinmiştim baya oyunculuk sıfırdı. :D

"Hello Boys" O Benim lafımdı :D savaşın başlangıcıydı :D
Adamlar tüm kötülükleri şeytana suçluyor, Kabil olayı da farklı değil. :artiz:

Yoo, deme öyle hayallerimi yıkma. :ehe: Simone Simons diye bir göz at. Gerçekten varlar mı yoksa sadece capon uydurması mı anlarsın. :ehe:

Oyunculuğu da olsun fiziği de olsun karaya tur bindirir sarı olanı. :ehe:

Aboddon Crowley'den sonra iyi geldi, böyle arada kan değişiklikleri fena olmuyor. :ehe:

Unknown

Adamlar tüm kötülükleri şeytana suçluyor, Kabil olayı da farklı değil. :artiz:

Yoo, deme öyle hayallerimi yıkma. :ehe: Simone Simons diye bir göz at. Gerçekten varlar mı yoksa sadece capon uydurması mı anlarsın. :ehe:

Oyunculuğu da olsun fiziği de olsun karaya tur bindirir sarı olanı. :ehe:

Aboddon Crowley'den sonra iyi geldi, böyle arada kan değişiklikleri fena olmuyor. :ehe:
Çakmadır bence onlar hep boya :D
Ayrıca hepsine katılıyorum :D

Roronoa Zoro

Vikings 2. sezona iyi başladı, 2. bölümde çok sağlamdı. Bakalım bu kral nasıl olacak? Rollo ise ayrı hoşuma gitti, duygularını güzel aktarmışlar. Geçen haftaki fragmanda Björn'ün büyümüş halini göstemişlerdi bölümde yoktu, garip.

Unknown

Vikings 2. Bölümü bitirdim..Neden daha önce izlememişim dedim.E2 de falan yarım yamalak izleyip sevmemiştim ama baştan izleyince yeterince güzel olduğunu anladım.Floki kağıdı keşfetti bakalım ne yapacak merak ediyorum.Bu arada başrolün gözleri gerçekmi yahu bir insanda öyle göz olur mu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık