Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Digimon Adventure Tri

Evet Myotismon daha sağlamdı sanırım 1 vs all yaptı yine yıkamadılar saçma şekilde yenilmişti.Tüm adayla dövüştü kısacası. :D
Ha pardon ada deyince aklıma geldi şimdi. Sanırım Devimon'dan bahsediyorsun. Adada bizimkileri yenen oydu çünkü :D Myotismon sonradan çıkmıştı. Hatta resmini atayım da bu mu değil mi emin olalım.

Güzel sohbet dönmüş. Arkadaşlık falan güzeldi. Mızıka çalmaya orada merak salmıştım. 20 sene oldu hala çalamıyorum. :D

Güzel sohbet dönmüş. Arkadaşlık falan güzeldi. Mızıka çalmaya orada merak salmıştım. 20 sene oldu hala çalamıyorum. :D
Mashima buradan araklamış arkadaşlık muhabbetini. Burada en azından bir mantık çerçevesinde ilerliyordu. Arkadaşlık tılsımı adı altında Yamato güzel kotarıyordu bu işi.

Konuyu biraz zenginleştirip genel konu yapsak daha iyi olur aslında. En alta da donanımhaber misali kullanıcıları ekleriz olur biter. :)

Tabi burda sana iş düşer ama konuyu zenginleştirmek için.

En kaliteli düşmanlar Dark Master'lardır kesinlikle, çizim olarak üstlerine yoktu. Gerçi diğer düşmanlar da kaliteliydi ama bunlar bir farklıydı.

Mashima buradan araklamış arkadaşlık muhabbetini. Burada en azından bir mantık çerçevesinde ilerliyordu. Arkadaşlık tılsımı adı altında Yamato güzel kotarıyordu bu işi.

Konuyu biraz zenginleştirip genel konu yapsak daha iyi olur aslında. En alta da donanımhaber misali kullanıcıları ekleriz olur biter. :)

Tabi burda sana iş düşer ama konuyu zenginleştirmek için.

En kaliteli düşmanlar Dark Master'lardır kesinlikle, çizim olarak üstlerine yoktu. Gerçi diğer düşmanlar da kaliteliydi ama bunlar bir farklıydı.
Ne istiyorsan söyle yapayım. Sen iste yeter ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık