Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Devrim Ordusu Komutanlarını Nasıl Buldunuz?

Komutanları Nasıl Buldunuz?

• Tasarımları başarılı, iyi bir hava verdiler.

Kullanılan: 41 20.8%
  • Tasarımları başarısız, istenilen havayı veremediler henüz.

Kullanılan: 38 19.3%
  • Bazılarını beğendim, bazılarını beğenmedim.

Kullanılan: 78 39.6%
  • Nötr.

Kullanılan: 16 8.1%
  • Meh.

Kullanılan: 24 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    197
Değil mi yavv, hâlbuki yaoi, shounen-ai ve bishounen cennetinde yaşarken.

Bu konuda duyarlı olduğun için teşekkür ediyorum LGBT adına:(:oleyo2:

Bilmiyordum, iyi oldu söylediğin:(

Orada belirtmek istediğim kölelik olayı ve dolayısıyla kutsal ejderlero_O siyahi olmaz mink veya Balıkadam v.s. olur. Günümüzde siyahlar buna en çok maruz kalmış kesim olduğu için örnek verdim, teşbih ve mübalağa yani...

Ama sen seride siyahi yok ki ehehe diyon, şimdi sen ehehe demedim ki ben dersin, ama demiş kadar oldun. Neyse uzatmaya gerek yok, gerçi ben uzattım gibi ehe:utangac:

Za Warudo, Tok wo Tomare :respect:
Konu üzerine ve fikirlerine dair tek kelime laf etmedim ama sen ön yargıyla yaklaşıp iğnelemelerde bulundun nedense. Neyse dediğin gibi uzatmaya gerek yok.

Hani yapmaya çalıştığı şey neresinden bakarsan bak saçma.Koca evrende ezilen bir tek lgbt tayfası mı varmışta onlar devrimci olmuşlar.Başka kimsenin cesareti yok muymuş anlamak zor baya.

Siyahi sorununun aşıldığını düşünüyordur Oda. Ya da ben öyle düşünüyorum bilemedim.

Betty tarzı maskülen olmayan ama sert bir çingene kadın bekliyorum hala.

Sex işçisi karakterler eklenebilir, meslekleri onların tamamı değil sadece hayatlarının bir yönü mesajı verilebilir.

Bu karakterleri gayet de sevdim. Devlerden daha fazla karakter bekliyorum. Saf olarak tümünün lanse edilmesi hoş değil. Keza aynını cücelere de yaptı.

Betty ve Karasu iyi. Ben beğendim bunları. Bettynin hakaretleri falan çok güzel olmuş. Bilimci değişik de fena değil. Ama artık andaval ve tipsiz karkater tiplemesi görmek istemiyorum. Wevil vardı bide bu çıktı. Konuşmayı bilmeyen, şişman, kocaman, elinde mızrak tutan abiler. Bide sarışın çıkarsa tam Wevil vol 2.

Homofobik birisi olarak şahsen, istisnalar olsa da ben okamalardan rahatsız oluyorum. Oda okamaları sürekli göz önüne alıyor ama karakter tiplemeleri de rahatsız edici. İvankov neyse de, Okama adasındakiler hele... Neyse

Onun dışındaki üç karakter görünüş olarak beni tatmin etti diyebilirim. Görünüşlerine uyumlu karakterleri varsa benim de hoşuma gider.

Karasu: (ismiyle ilgili iğrenç espriler yapmamak için kendimi zor tutuyorum) Tasarımını en sevmediğim devrimci oldu. Fakat kişiliği komedi gibi; maskesinin hoparlörünü açmayı unutuyor konuştukları duyulmuyor falan :D Aklıma nedense rahip Gedatsu geldi. Göz kırpmayı unutan rahip :D Not alın: bu herifin kişiliği sanılanın aksine çok komik olacak.

Linbergh: tasarım olarak cidden çok sıradan. Sabo'nun mink hali gibi bir görünümü var. Ayrıca bana nedense çocukken foxkids de çıkan Oliver Twist çizgi filmini hatırlattı.(aslında ismini hatırlamadığım başka bir çizgifilm karakterini de hatırlatmış olabilir. karıştırıyor olabilirim)(ben lol ya da dota oynamıyorum) kişiliği hakkında çok ipucu verilmedi gibi. icatları seviyor ve biraz uçarı bir tip. Aslında bana rp yaptığım eski binodalı ev sitesindeki bir npc karakteri hatırlattı.

Belo Betty: Tasarımını sevdim. Üstelik hani sexy değil karizmatik olduğu için. bir de nedense şu giydiği etek gibi olan etekleri severim. kişiliği hakkında en çok bilgi veren devrimci komutanı. Güçlü, ağzı bozuk, lafını esirgemiyor, özgürlükçü (memelere özgürlük:at:(çok özür dilerim bunu yapmasam olmazdı :oleyo2: )) ve aslında sert görünmesine rağmen içinde yumuşacık bir kalp var. gücü de gerçekten değişik bir güç de işe yaramaz bir güç de aynı zamanda. Luffy vs Lucci'y hatırlayın; Luffy'nin son saldırısı zaten bu meyve uygulanmış gibiydi. Yani meyvesinin başka güçleri yoksa (ki kesin vardır) çok matah bir şey değil.

Morley:
ilk bakışta kabul etmek gerek ki çok itici bir tasarımı var. fakat kişiliğini ve arkasına yerleştirilecek dramatik hikayeyi düşününce tasarımının o kadar kötü olmadığını düşünüyor insan. Gücü gerçekten çok iyi. bu dörtlü arasında en güçlüsü olabilir. çok saf bir kalbi var ve Elbaf'tan değil gibi.

Bana kalırsa İvankov'dan bir parça güçsüzdürler.(belki Morley denk olabilir) klasik üst düzey koramiral seviyesi kişilikler.

Lindbergh, Rocket'e çok benziyor o yüzden tasarımını beğeniyorum. Eğlenceli bir karaktere de benziyor. Sevdim kendisini.

Karasu beklediğim bir karakterdi.
Neredeyse her uzun metrajlı animede karga motifli bir karakter bulunuyor. Naruto’da itachi burda Karasu. Gayet cool bir karakter gibi geldi.

Betty’nin özelliği yabana atılacak birşey değil . Karakter tasarımı olarakta ecchi severleri tatmin edecek,nami ve robin severlere yeni bir heyecan katadak bir tasarım.

Gerisini çöpe at.
Devden i.ne mi olur lan?!!:oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık