Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Devrim Ordusu Komutanlarını Nasıl Buldunuz?

Komutanları Nasıl Buldunuz?

• Tasarımları başarılı, iyi bir hava verdiler.

Kullanılan: 41 20.8%
  • Tasarımları başarısız, istenilen havayı veremediler henüz.

Kullanılan: 38 19.3%
  • Bazılarını beğendim, bazılarını beğenmedim.

Kullanılan: 78 39.6%
  • Nötr.

Kullanılan: 16 8.1%
  • Meh.

Kullanılan: 24 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    197
@King senin King çöpünün yanında 3 tane uçan altılıyla 2 tane Amiralle savaşıp bir tanesini sargılık edeceğini hayal bile edemiyorum. "2 Tane komutan alacak adam var yemişim öyle organizasyonu" demişsin ya... Dragon da Sabo da.. Komutanların üzerinde adamlar gerek yok yani 3 tane çöp elit komutana kapiş ;)
Her sağ kol amirale hasar verebilir. King ve Kata, mangaka ittirmesiyle yenildiler. İkisi de bariz bir şekilde ezdi rakibini. Amiralleri bu kadar göklere çıkarmanın bir anlamı yok bence. Bizim tayfaya denk gelmedikleri için karizmaları çizilmedi daha.

Yavaş yutsun öyle kolay lokma değil King. Denklerdir aşağı yukarı diye düşünüyorum.
King Sabo’yu alır.İkisinin de alevi diğerine işe yaramaz bana kalırsa.Fiziğe vurunca da King alır yüksek zorlukta diye düşünüyorum.Yenilenmesi yeter haki de kullanıyor.Tabii Sabo’nun haki teknikleri sıkıntı olacaktır.Fakat şu da var Zoro magma gibi demişti akainu gibi üstünlük koyma ihtimali bile var mera meyvesine.

Garp, Rogerın dengi, Luffyde, Korsanlar Kralı olacak kişi Monkey ailesindeki herkes ya İmparatordan üsttün güçte ya da zamanla olacak potansiyelde.. Sabo dediğin herif serideki en potansiyelli 3,5 karakterden birisi (Luffy,Ace,Teach...) Bu ikiliyi İmparator ve Sağ Koluyla kıyaslamayın manyak olursunuz

King Sabo’yu alır.İkisinin de alevi diğerine işe yaramaz bana kalırsa.Fiziğe vurunca da King alır yüksek zorlukta diye düşünüyorum.Yenilenmesi yeter haki de kullanıyor.Tabii Sabo’nun haki teknikleri sıkıntı olacaktır.Fakat şu da var Zoro magma gibi demişti akainu gibi üstünlük koyma ihtimali bile var mera meyvesine.
Seri sonuna yaklasıyoruz Sabo'nun tıpkı Luffy gibi bu saatten sonra sağ kollarla isi olmaz diye dusunuyorum

Dragon muhtemelen Wb Garp Roger 3lüsünden sonra en büyük karakter( belki de onlara dahildir ). Devrim ordusu gelecek bölümlerde büyük işler yapıcaktır ama bu konudaki karakterlerin gücü büyük soru işareti pek bu komutanlarin bir sey yapacagini sanmiyorum ama Sabonun basina bir sey gelmezse sabo dragon ve ivankov 3lüsünden saglam bir şov bekliyorum .

King üst seviye kimseyi alamaz maalesef.

Magma gibi dedi. Magma demedi... daha sıcak olması ateşe etki oluşturmaz. Meyvesiz Devrimci sağ kolu olan adam Sabo.. Kingi Ateş yetenekleri iptal olduğunda Sabonun önüne atma bir zahmet. Sabonun silahlanmasının çok iyi olduğunu Dressrosa sezonunda gördüğümüzü düşünüyorum... Sabo, Kingi her türlü yer

Bana da King'in alması daha yüksek ihtimal geliyor ya daha avantajlı gibi. Mera meyvesinin çok bir olayı yok zaten King'e zorluk çıkaracağını sanmıyorum o taraflarda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık