Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Devrim Ordusu Komutanlarını Nasıl Buldunuz?

Komutanları Nasıl Buldunuz?

• Tasarımları başarılı, iyi bir hava verdiler.

Kullanılan: 41 20.8%
  • Tasarımları başarısız, istenilen havayı veremediler henüz.

Kullanılan: 38 19.3%
  • Bazılarını beğendim, bazılarını beğenmedim.

Kullanılan: 78 39.6%
  • Nötr.

Kullanılan: 16 8.1%
  • Meh.

Kullanılan: 24 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    197
Bunların yaptığı halk devrimi değil soylu devrimi.O yüzden olmaz.Açıkça dünya hükümetine dokunmayacağız kutsallara bulaşacağız demeye getirdiler.Ama işte halk devrimi olmasa bile insan daha çok disiplin görmek istiyor.Bunlarda denizcilik disiplini yok malesef @sensey @artyomdh :/
Biri gitmiş kendini denek yapmış kendini Vegapunk'a. Nasıl bir devrimciyse denizcilere daha çok faydası dokunmuş.:ehe: İvankov zaten gününü gün ediyordu hapishanede. Luffy olmasa kaçmak bile istemezdi.

Sabo ve Dragon'un gücüne sığınmış adamlar. Seri başından beri isimleri var ama icraat yok. Teach bir geldi, yerinden yurdundan etti adamları. :ehe: Dragon'un Cipher Pol korkusu boşuna değil. Gelip Teach'i postalıyorlar Baltigo'da. :a:

Yav yemişim İmparatorunu... Ateş meyvesi olmadan da hayvan gibi güçlü olduğu açık.. Dragon, İmparatorlardan güçlü, Saboda, imparator sağ kollarının hepsinde güçlü olacak..
-cek, cak'la olmuyor bu işler kardeşimmmm. Sen bana diyorsun ki Dragon kervan yolda düzülür dedi, bir sağ kolu bile olmadı bu yola çıkarken sonra bir çocuk kurtardı onu sağ kolu yaptı. Böyle devrim ordusu mu olur ? Hani plan, hani ciddiyet ? Millet denizlerde at koşturmak için yana döne sağ kol arıyor Dragon reyis de burnunu karıştırıp amaaaaaaaan denk gelir zaar diyor. Dragon'un gücüne laf kondurmam ama bu konuda eleştiriyorum kendisini.
Devrim ordusunun en güzel yanı kılıç lobisiyle bizi bağlayabilecek hiçbir şeyin olmaması :D
Koshiro Dragon'un sağ kolu olsaydı kılıç lobisi ölümüne devrimci olabilirdi. Sen kaybettin :gamyon:

-cek, cak'la olmuyor bu işler kardeşimmmm. Sen bana diyorsun ki Dragon kervan yolda düzülür dedi, bir sağ kolu bile olmadı bu yola çıkarken sonra bir çocuk kurtardı onu sağ kolu yaptı. Böyle devrim ordusu mu olur ? Hani plan, hani ciddiyet ? Millet denizlerde at koşturmak için yana döne sağ kol arıyor Dragon reyis de burnunu karıştırıp amaaaaaaaan denk gelir zaar diyor. Dragon'un gücüne laf kondurmam ama bu konuda eleştiriyorum kendisini.
Haklısın.

Bu arada Odanın Dragona ayıbı çok büyük... Kaido'nun Kingi var. Newgate'in Marco'su, Odeni... Linlin'in Katası, Teach'in Shiryusu var... Sabo yu küçük görmüyorum bunlardan daha güçlü olur zaten ama olay bu değil Sabo'dan Newgate'de de vardı. Ace.. kaç yıl devirmiş her adam 40larına ulaşmış güçlü sağ kollar bulmuşlar.. başka başka güçlü adamlarıda var. Dragon'a çok mu zordu sağ kol olmasada 35-40larında uzun zamandır birlikte olduğu devrimci çirkinliği, karizması bulunan bir adam çizmek.
Burada 3 kişi var. Iva ile Sabo gözüktü, üçüncü isim hala gizli.

Kardeşim, Kuma ile o arkadaşı nasıl benzettin yauv.
Bu adam Morley.
Değil Morley.

Bu resimlere bakın ve üstteki resmi kıyaslayın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık