Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Ünlülerin yaptığı yardımları da yazmak lazım aslında. Bu zamanlarda yapılan yardımların reklamı, daha fazla yardım olarak dönüyor.

Acun 5 milyon lira değerinde eşya bağışlamış Ahbap platformuna. 100 tır da su gönderdiği yazılıyor.
Dün youtubeda bilimsel içerik üreticileri de yayın açtılar 8 saate yakın yayın yaptılar. Barış Özcan youtube üzerinden bağış yapılabilmesi için gerekli görüşmeleri yaptı. Yurtdışından da para topladılar.
Milli yas boyunca kesintisiz yayın yapma niyetleri var. Para toplamaya devam ederler mi bilmiyorum ama youtube üzerinden de destek ve yardım çalışmaları yapılıyor.

Ne saldırması? Baş sorumlusu kimse gayet hesap soracağız, öfkemizi kusacağız. Tam günündeyiz.
Mülteci veya vatandaş hiç farketmez fırsattan istifade yağma yapanlar şeref yoksunudur hepsinden hesabı sorulması lazım ama hepsinden o da şimdi olamayacağına göre mülteciler yağma yapıyor diyerek dikkatleri yağmadan ziyade mülteci sorununa çekmek hiç mantıklı değil yarın öbür gün olaylar durulduğunda masum olan bir Suriyeli sırf mülteciler yağma yaptı diye hor görülecek ve sıkıntı yaşayacak ve ortaya bu şekilde mülteci sorununu koymak sadece bazı siyasi ayakların işine gelir

Mülteci veya vatandaş hiç farketmez fırsattan istifade yağma yapanlar şeref yoksunudur hepsinden hesabı sorulması lazım ama hepsinden o da şimdi olamayacağına göre mülteciler yağma yapıyor diyerek dikkatleri yağmadan ziyade mülteci sorununa çekmek hiç mantıklı değil yarın öbür gün olaylar durulduğunda masum olan bir Suriyeli sırf mülteciler yağma yaptı diye hor görülecek ve sıkıntı yaşayacak ve ortaya bu şekilde mülteci sorununu koymak sadece bazı siyasi ayakların işine gelir
Mülteci ne alaka? Baş sorumlu yazdım oraya. O kişi ve kişiler de belli.

bağış icin afad’ı seçmek ne kadar doğru merak ediyorum. olay sırf paramız doğru yere gidecek mi değil devletin bünyesi zaten devletin maddi sıkıntıya gireceğini sanmıyorum bütün imkanlarını kullanır ama özel kuruluşlar parasız bir şey yapamazlar. kaynak lazım onlara. yanlışım varsa düzeltin

Abi yardımı kimin gönderdiği ne farkeder anasını satayım. Evella baştan pankart asmakta saçma. Hele oburlerinin yaptığı tam küfürlük. Hey Allahım sen sabır ver.
İlk pankart önemli. Millet yardım gönderirken kiminle gönderdiklerini bilsinler diye lazım. Adamlar afada yapılacak bağıştan dolandırıcılık yapmak için intermet sitesi kurmuş, nereye verdiğine bakmadan yardım gönderenleri de kandırmaktan çekinmezler. İlk pankart o açıdan önemli.
Benim anlamadım bu pankart değişimleri mesajlarında ne olduğu. Hayır fotoğraflar bir de aynı yerde. Araç yola çıksa da kenarda durdurulup değiştirilse anlarım da aracın durduğu yerde pankart değiştirecekler. Fotoğraf çektirecekler. Akıl alır gibi değil. Başka bir videoda da öncesi sonrası çekelim diyor ikinci pankartı koyarken insanlar. Ne yapıyor bunlar.

Galatasaray 19-20 tır göndermiş. Fener de bir bu kadar yollamıştır. Spor kulüplerimiz depremin ilk gününden beri organize bir şekilde yardım gönderiyorlar. Çoğu futbolcu katılmış yardım çalışmalarına. Kerem Aktürkoğlu ve Erden Timur bölgeye gitmiş.

İşin reklam boyutu tabii ki var ama, başkalarını da harekete geçirmek için ''yardım yapıyoruz'' demek şart.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık