Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Ha villa ha başka bir şey. Gidip ihtiyaçlarını karşılamalarında bir soeun yok bence. Muhtemelen marketler yağmalanırken ben de gider yiyecek içecek, giyecek bir şeyler alırdım. Ben bunu yağma olarak görmüyorum.

Tıbbi malzeme, portatif tuvalet vs lazımmış. Doktorlar çağrı yapıyor. Her branştan birileri var ama hastalara yeterince müdahale edemiyoruz diyorlar. Tabi su, gıda vs de aynı şekilde.

Katar bir de hava köprüsü mü ne ondan da yollamış. Adamlar baya malzeme yardımı yolladılar. Rusya sahra hastanesi yollamış. Avrupa ve Asya ülkelerinden de eleman yardımı yollanmış. Maddi yardım yollayan da çok. Katar'ın yardımını neden ayırmış bilemedim ben de.
Tv çalan vardı yahu :/ Yemek çalana bir şey dediğim yok benim.

R.T.E. açıklamasında onlarca ülkenin yardımını es geçerek Katar yanımızda. Ne diyeyim ki... Bu kadar Arap sevicisi olunmamalı...
Normalde siyasetle ilgili kişiler üzerine yorum yapmak istemezdim ama söyleyeceğim. Diğer ülkelerin yardımlarını es geçerek, kendi ülkesinde il ayrımı yaparak, çoğu insanı görmezden geçerek hareket eden malum kişi alsın da bir tarafına koysun. Hâlâ taraflı hareket etmesi midemi bulandırıyor. Dilerim bu dünyadan cezasını çekmeden gitmez. Yeter artık! Başka bir şey demiyorum.

Bağışı ben değil benim sunucu aldığım yer benden haber alamayınca bana yapmaya kalkmışlar sonra bende bana değil lütfen hataya yollayın dedim kabul ettiler

Bağışı ben değil benim sunucu aldığım yer benden haber alamayınca bana yapmaya kalkmışlar sonra bende bana değil lütfen hataya yollayın dedim kabul ettiler
Bagislar yardimlar cok degerli su an halkın halktan baska dostu yok. Ben de ahbap'a maddi yardım yaptim elimden geldigince. Keske kislik giysi, bebek bezi, hazır gıda vs gonderebilsem :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık