Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Ben adam şöyle böyle demedim.Adam bir şekilde kendi varsayımlarında bulunuyor astroloji ile ilgilendiğini düşünüyorum.Gezegenlerin konumlarına çekim kuvvetlerinden vs tahminlerde bulunuyor garanti her söylediği olacak diye bişey yok kimse bilemez zaten.Şaklaban deyip adamın yaptığı işi sulandırmanın anlamı yok.Bunu dinlemeyin hooo deyip enkaz altında kalan insanlara makale göstermeye devam etmenin kimseye faydası yok.Elbette prof adamın başarılarına laf atmak haddim değil amacımda bu değildi gerçi.
Astroloji bir bilim değildir yalnız. Bilim olanı astronomi.

Tamam düzelttim söylemek istediğimi anladığını düşünüyorum.
Şöyle bir sıkıntı var. Adamın yaptığı bilimsel bir çalışma yok. Tamam tahminlerde bulunuyor diyorsun da bunları Twitter'dan duyuruyor, 1-2'si tutuyorsa kalan 8-9'u tutmuyor. Bu tür çalışmalara bilim camiasında sahte bilim denir. Eğer gerçekten bilimsel olduğunu iddia edecekse makalesini yazar ve hakem heyetli bir dergide çalışmasını yayınlar. Şu an yaptıkları kolay yönden şan ve para kazanmaktan başka bir şey değil.

Paylaşılan adam medyum, kâhin olarak anılıyor medyada. Kendisine sorulsa, o bile bilim insanı olmadığını açıkça söyler bence. Burada gereksiz bir adamın söylediği şeylerde haklı olduğunu savunma var, niye anlamış değilim. Adamın Twitter sayfasında kapak fotoğrafında A Haber var. Daha ne kadar sözlerine güvenilmemesi için bir şeyler sunmak gerekiyor? Eski MEB Bakanı, Deva Partisi yetkilileri, çeşitli Türk ünlülerin takip etmesi ise içler acısı. Ki bu adamın iddia ettiği şeyden sonra millet 6 küsür deprem olacak diye geziniyordu, şimdi 5 küsür olunca bak bu adam bildi he oluyor.

Aynen aynen maraşta yine 5 büyüklüğünde deprem olmuş ama adam şarlatanlık yapıyor bilim yapmıyor.Ulan çok bilmişlik yapanların hemen patlaması yok mu ahh ahh.Neyse siz celalin cvsine bakmaya devam edebilirsiniz.
Allah Allah ya? Ne kadar şaşırtıcı, o bölgede deprem mi oldu sahiden? İnanamıyorum. Nasıl bilebilirdik?

Allah Allah ya? Ne kadar şaşırtıcı, o bölgede deprem mi oldu sahiden? İnanamıyorum. Nasıl bilebilirdik?
Boş yapma ya.Adam 2-3 gün önce o bölgede artçı olabilir demesinin üzerine olan şeyden bahsediyoruz.Ulan ne cıvık insanlar var şu forumda ya.Her boku sulandırıp sulandırıp cıvık cıvık laf atma peşindeler.İnsanı sinirlendirmekten başka bi işe yaramıyorlar bunlara cevap veriyoruz diye banlanıyoruz sonra.Bak dalgana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık