Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Milete çay dağıtmasından yararlı ve mantıklı bi' eylemdir para vermesi. Para, vatandaşın işini görebiliyor en azından. Absürt değildir, aksine Tayyip nasıl mantıklı bi' eyleme başvurabilmiştir? :B Bu yüzden şaşırtıcıdır ve incelenmesi gerekir. Danışman değişikliğine gidilmiş olabilir, böyleyse olumlu bi' gelişme kaydediliyordur cumhurbaşkanlığı içerisinde.

Yardımı bile reklama, propagandaya döken kurum ve kuruluşları gördükçe o kadar midem bulanıyor ki. Geçen hafta cuma günü Filipinlerden gelen battaniyeleri tırlara yüklüyorduk. Hatay'da havalimanı o zaman kapalı olduğundan kara yoluyla götürülmesi gerekiyor çünkü. Bir kargo uçağı dolusu malzemeyi taşımışız, gelen cenazeler ve ailelerinin feryatlarını dinleyip moralimizi alt üst etmişiz. Sonrasında ne oluyor? En son partı yüklerken gelip B kurumunun yetkilisi, Filipinlerden gelen battaniyeler, A kurumunun tırlarına yüklenmeyecekti diyor. Bunu en başında iletmemişsin, herhangi bir yazı vs. göstermemişsin, saatlerce çalışmışız, tırları göndermişiz, şimdi mi söylenir bu? Yardım yardımdır, hangi kurumdan olduğu ne fark eder laflarını hem biz hem yanımızdaki askerler dile getirmesine rağmen 1 saate yakın bekledik. Sonrasında lanet olsun diyerek çıkış yaptım havalimanından. Yardım reklam için değil, yardım yardım içindir.
Burada bahsettiğim B kurumu Kızılay'dı. Bu kadar rezil bir kuruluş görmedim.

Kızılay Başkanına helal olsun. Bütün çoluk çocuk, dayı, emmi ne var ne yok doldurmuş kuruma. Geçen THY taziye mesajı verdiği zaman da böyle bir şey ortaya çıkmıştı. Sanırım bütün kurumları belli aileler yönetiyor.

Kızılay Başkanına helal olsun. Bütün çoluk çocuk, dayı, emmi ne var ne yok doldurmuş kuruma. Geçen THY taziye mesajı verdiği zaman da böyle bir şey ortaya çıkmıştı. Sanırım bütün kurumları belli aileler yönetiyor.
Sağlık bakanlığı tarikatlar tarafından yönetiliyor. Nakşi vs Menzil durumu var orada da:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık