Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama izlemeyenler izlesin. O ilk iki gün anlam veremediğimiz durumların sebebini söylemiş. Doğru mu yanlış mı bilemem. Yalnız o ilk 2 gündeki boşluğun, terk edilmişliğin, niye kimse yok diye isyan ettirecek hale gelmenin çok önemli bir sebebi olsa gerek. Ne ama? Orasını göreceğiz...

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama izlemeyenler izlesin. O ilk iki gün anlam veremediğimiz durumların sebebini söylemiş. Doğru mu yanlış mı bilemem. Yalnız o ilk 2 gündeki boşluğun, terk edilmişliğin, niye kimse yok diye isyan ettirecek hale gelmenin çok önemli bir sebebi olsa gerek. Ne ama? Orasını göreceğiz...
Vay be neler anlattı. Neden peki neden durdurmuş ilk müdahaleyi?

Alpacım senin paranı sana bağışlıyor. Şimdi gelip cebinden parayı alıyorum, sonra da sana veriyorum al hediyem olsun diye. Sen de bana teşekkür ediyorsun ya sen ne iyi bir insansın sağol diye.
Onu ben bağış olarak görmüyorum zaten. Ama programı izleyince insanların yaptığı bağışları yapmalarinda teşvik edici oluyor gibi hissettim. Toplam toplanan bağışa bakıyorsun felan. İzliyor musun yayını?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık