Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Bu arada arkadaşlar takip edemedim ama forumdan kayıp arkadaşımız yoktur inşallah.

Yakınlarını kaybeden tüm arkadaşlarıma başsağlığı diliyorum. Allah vefat eden tüm vatandaşlarımıza rahmet eylesin. Depremden etkilenen herkesin yardımcısı olsun. Sorumlulara hesap soracak gücü ve iradeyi milletimize nasip etsin. Unutmayalım, unutturmayalım. Gerekli tedbirleri alıp bir daha böyle bir felaket yaşamamak dileğiyle.

Bu nasıl bir rakam aga... ve daha da artacak... yazık çok yazık. Ölü sayısını ne zaman görsem içim parçalanıyor. Çünkü bu ölümler kader ya da şans değil... açık açık ihmal... :/ Allah rahmet eylesin... mekanları cennet olsun...
Allah hepsine rahmet eylesin yakınlarına sabır versin. Beklenen gerçek sayı 100 - 200 bin arası olabilir diyorlardı.

Az önce yagmacinin kulagını penseyle koparma videosu izledim,bir garip oldum.
Bu işin boku çıkıyor. Milletin malına ve canına çökeni direkt vur gitsin ama işkence mevzuları yaygınlaştıkça toplum kanıksayacak ve bambaşka bir cehenneme doğru yol alacağız bu gidişle. Bunu bir kere topluma yedirdiler mi o pensenin ucunun ileride kime döneceği belli olmaz.

Kardeşim bunların farklı niyetle afetin büyüklüğüne dikkat çekmeye çalışması afetin büyüklüğünü de değiştirmiyor maalesef. 15 Temmuz'u da Çanakkale Savaşı ve Kurtuluş Savaşı ile kıyaslamışlardı. Ahbap yardımlarda ön plana çıkınca karşı taraf kötülemeye başladı ama aynı şekilde Haluk Levent'in kendisi söylemiş gibi devlet kötüleyen paylaşımlar da beri taraftan yapıldı. Haluk Levent ara ara iki tarafa da cevap veriyor güzel bir şekilde. Son dediğinle alakalı düşüncem başvuracakları son şeyin o olacağına katılıyorum lakin devletin gücünün yetersiz kaldığını hepimiz ifade ediyoruz zaten ve kısa sürede değiştiremeyeceğimiz için mecbur iş yine milletin ellerine kalacak.
devletin gücü yetersiz değil ki :S devlet gücünü yönetenlerin hiçbi vasfı olmadığı ve her kurum vasıfsızlaştırdıkları için eleştiri yağıyor. konunun devlete alakası yok

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık