Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Sabah paylaştığım arkadaşımdan hala haber yok. Ailesine bir vakte kadar ulaşıyorduk fakat artık onlara da ulaşamıyoruz. Kötüyü düşünmek istemiyorum derken başka bir arkadaşımın hayatını kaybettiğini öğrendim. Bugün çok zor bir gün oldu benim için. İnançlı biri değilim. Fakat bugün inanacak bir dal arıyorum. Farklı duygular içerisindeyim bilmiyorum.
Başınız sağ olsun. Huzur içinde yatsın.

Hatayda yasayan yakın bir arkadaşım var sabah yazdım tek tikte kaldı. Akşama doğru aradım düşmedi. Tekrar aradım mesaj falan da attım hala ulaşamadım. Saatler ilerledikçe gerilmeye başladım. O taraflarda yaşayan 4 arkadaşım daha var. İkisinin durumu iyi ama diger ikisinin evleri yıkılmış perişanlar. Evsiz kaldık ne bok yicez diyorlar. Çok kötü durumdayız ve olası bir istanbul depreminde Türkiye de hayatın duracağı bu kadar barizken hiçbir hazırlığımız olmaması da ayrı bir can sıkıcı.

Bir sürü tweet, bir sürü yardım mesajı geliyor. İnsanın elinden böyle durumlarda bu kadar az şey gelmesi inanılmaz üzücü. İnanılmaz çaresiz hissediyorum.

Hastane nasıl yıkılır? Havaalanı nasıl yıkılır? Bir gecede 1500 insan nasıl ölür? Her yönüyle korkunç bir gün.
Çok şey anlatılır da ...

Hayatında kendi evladı da dahil olmak üzere kimseye bir kuruş faydası olmamış babam depremzedelere göndermek için koca bir koli yiyecek ve meşrubat hazırlamış. Aklımın ucundan bile geçmezdi, hala şoktayım. Bu adam bile sorumluluk hissettiyse bu ülke seferberlik ruhuna girmiş demektir, umudunuzu asla kaybetmeyin. Ben de bağışta bulunacağım, paparamda 12 liram kaldı, hiç yoktan 4-5 şişe su almaya yeter. Lütfen az çok demeyip elimizden geleni yapalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık